Prijava

Вукајлија постаје популарнија сваким даном, и мало, мало, па неко каже изашла вукајлија у Политици, или у јутарњем програму користили штосеве, или већ слично. Ова тема је намењена да ако сте видели негде да се поменула Вукајлија или је неки штос одавде испричан на некој радио или тв станици или већ нешто слично, поделите то са осталим вукајлијашима.

Ја сам за сајт прочитала случајно у Политици, а још ми је и друг из школе који је на сајту рекао и показао дефиницију за Исидору Бјелицу. Два сата сам пишала од смеха. Мислим да сајту треба добра реклама - додуше оно са политиком је већ довољно.

Slična tema je već bila....Ne znam da li i dalje postoji....

Posto sam video da na jutjubu nema ama bas nista o Vukajliji, reko' ako nece Muhamed bregu - onda ce breg Muhamedu!

http://www.youtube.com/watch?v=DZ-WZ6qJcrI

:skače kao malo dete:

Danas u autobusu na onom malom monitoru koji sluzi za zabavljanje putnika bile su definicije o Cak Norisu.

Che-Vu bravo za kompoziciju!

Spomenuli su Chuck Norrisisati :)

Danas sam vidio u Skandi & Humor kutak posvećen Vukajliji, u koji će oni svakoga mjeseca da predstave definicije pod nazivom The best of Vukajlija, sutra ću da postujem definicije koje su izašle ovaj mjesec. Ne piše ime autora, samo naziv definicije i naravno definicija.

E, vidjela sam i ja to pre neki dan.

Jel dat tacan URL sajta?

Tebrex, za ovo vec mora da castis :)

Biće :D

A ko juče da je bilo kad je Abraxus predlagao da šaljem novinama ponudu da objavljuju definicije... na kraju su oni zvali mene :)

Купила :)))

Оће ли дефке да излазе у Блицу још неки пут, или само ово данас?