Prijava

Trebalo bi ili svaki dan ili svake subote. Nisam siguran.

Оооо, па лепо. А они сами бирају дефке?

Auuuuu! Svaka čast! Ako Vukajlija bude imao redovnu rubriku u Blicu to je velika stvar, šta će nam bolja reklama? Blic čita ogroman broj ljudi, tako da se može očekivati i dosta novih članova, što je u suštini ipak dobra stvar.

Sledeći korak su plate za modove... :D
Šalim se, super stvar, baš mi je drago zbog ovoga!

Samo ne mogu da verujem da su opet pomenuli omnipotentnu babu...zašto, ali zašto ona mora svugde umešati prste...

Cenim da je zbog toga sto je prva po popularnosti. Nemoj mi verovati. :)

pa super, sada će i moj tata da čita vukine definicije stalno xD

...a ja ću dopisivati + ili - xP

Tulumbac, ne znam kako mi to nije palo na pamet... :)

gledam ja na onom fejsbuku stranu vukajlije i razmišljam kako ja da dobijam nekakve informacije odatle a da ne postanem fan, pošto realno nisam. A zanimljivo je kako ima puno ljudi koji jesu fanovi, i kako nemam pojma ko je ko u onoj masi, čak i od onih za koje bi možda trebalo, ili bih želeo da znam ko su :D
a i fin je marketinški potez spemovanje fejsbuka i tvitera, zadovoljan sam, to je tako trebalo od početka.
i tako.. :D

Neko spomenuo plate za modove? :))
Sindikat mi je iza ledja, to pitanje mora da se resi. :)
Da, super je to za "Blic"...

video sam danas u press magazinu nesto o chuck norrisu, naslov je Covek koji je spustio slusalicu Olji Beckovic.

ne razumem, jel spomenut sajt?

Ja sam isto juče na nekom džnj TV kanalu čula ovo: srpski politicari (autor Vukašin95), samo što je voditelj umesto šupalj sir rekao buđav sir. E sad, šta je starije, ne znam.

Izlazi u Blicu svake subote Vukajlija na H-umor strani.
Mozda je malo bzvz sto se ne potpisuju autori, vec samo pisu definicije, ali poenta da pise velikim slovima VUKAJLIJA, valjda je dovoljna.

Нисам ја читао, видео да неки човек чита у бусу па сам само крајичком ока спазио наслов и нешто мало текста.

Данас сам читао онај компромитујући часопис "СВЕТ" Поред ударне слике Славице ћуктераш којој је испала вагина (читај пичка) била је некаква слика Ђоганија где носи актн ташну... Ту су лепо написали ове две дефиниције и навели Да је са сајта "пародја на Милана Вукајлију" "ВУКАЈЛИЈЕ".... У потпуности су остављене ове две дефеке :) Ето и ту млао рекламе... Ево и слике са насловнице, тек онако необавезно да се зна о ком типу магазина је реч :)))

http://www.postavi.com/images/477_slavica_cukteras2.jpg

Уколико има заинтересованих, ја сам расположен да на страницама посвећеним овој теми остављам исјечке из "Блица" и других медија који објаве дефиниције са Вукајлије или нешто о драгом нам сајту(имам приступ скенираним новинама). Чисто да они који не стигну купити новине виде које су дефиниције објављене. За почетак ево из јучерашњег "Блица"
http://img23.imageshack.us/img23/562/blic18jul2009.jpg