Vukajlija u medijima

  1. Pauzirao sam i pogledao bolje postere koje su prikazali, uklonili su ono čudo gore gde piše Vukajlija. Stoka zatupljivačka.

  2. Još samo da Karleuša ubaci nešto odavde u svoj rad...

  3. Е, има исто неки лик на Фоксу, убацује постере одавде у емисију.

  4. Pauzirao sam i pogledao bolje postere koje su prikazali, uklonili su ono čudo gore gde piše Vukajlija.

    То би требало да је кривично дело.

  5. Ја би' да ми то тужимо, куме.

  6. Бедара да тужимо човека који је ометен у развоју...

  7. Jeste krivično delo, jer postoje autorska prava.Treba da se tuže, ko im jebe mater.

  8. Зовите Змиу, она ће знати шта да радимо!

  9. pa od amidžića se nikada ne bismo nadali da će nešto da plagira on je čovek original! msm, original saša baron koen!

  10. Moze li se poster podvesti kao delo autora?Obzirom da je slika maznuta sa nekog drugog sajta, tj. nije delo autora postera.

  11. Па то је онда Каизеново власништво Језиви. Он једини и може да га тужи, не аутор постера, колко ја то контам.

    едит: А можда је баш аутор постера усликао Бату Алексића. :)

  12. Сад сви 'оће да га туже, хахаха

  13. Kapiram da je Kaizenovo vlasnistvo, ali slike nisu autorske, pomaznjavane su sa svih strana.U tom smislu, ne znam da li i on ima autorska prava.

  14. Ako je objavio i natpis na posteru jeste povreda autorskog prava,al je vlasništvo sajta,tj Kaizena,isto kao definicije.Dakle od njega zavisi,od gazde.

  15. A ček, šta ako je Kaizen u stvari Ivan Ivanović?

  16. Kaizen se zove Dejan . Prc !
    Ah , moz biti pseudonim vidis ...

    EDIT: mussashe , ti si covece genije :)

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.