Vukajlija u medijima

  1. ...али да је ово нормална земља, Каизен би могао да га тужи и да му узме добре паре.

    Da je zemlja normalna, ne bi mu palo na pamet da radi to što radi. Ovako verovatno pitao advokate televizije "mogu ja ovo koristiti", a oni mu rekli "samo delji jarane, ko te pita".

    Promoviše sebe tuđim idejama što je jedna jako loša ljudska osobina. Mene bi bilo sramota to da radim. Dobro, radio bih zbog pičaka -ali to je već drugi par opanaka. :)

  2. pa dobro, možda ne zna čovek! ja sam čula za te fore pre neg sam došla ovde i pojma nisam imala da su potekle odavde...

  3. Аман, Лемајић, почећу да мислим да лучиш влагу на тога Ивана колико га браниш. :)

  4. Аман, Лемајић, почећу да мислим да лучиш влагу на тога Ивана колико га браниш. :)

    Kažem ti ja da se lože žene. :)

  5. hhahahha daleko bilo! samo se zalažem za fer suđenje.... :P

  6. Ne bih da glumim unproforaša, ali realno ni Džej Leno ne smišlja sam fazone nego ima milion scenarista. Oni smišljaju fazone, a ako ih ukradu verovatno plaćaju kazne. Ivanović je samo lice koje se vidi i koje zato ubira kintu. Scenariste treba poterati. Neke fore sa Vuke procirkulišu, zapate se u narodu pa ih onda i nije greh uzeti. Ali neke fore očigledno otvoreno i sistemski prepisuju.

  7. Meni je on bio gotivan u keš taksiju, a sad samo nek je zdravo....

  8. Знао сам, али знао сам! Видим јуче пре поласка на хас са ортацима да је Ђоковић гост, и кажем, чекај саће ова пичка од Ивана Ивановића да мазне моју фору са Вукајлије. Ма знао сам тачно!

    Пуши га Ивановићу, мојој кеви и мени крадеш форе!

  9. Нећу да делујем као неки дркош, али да је ово нормална земља, Каизен би могао да га тужи и да му узме добре паре. Проблем је што се код нас никад није ценила интелектуална својина.

    Da, može i trebalo bi da ga tuži.

  10. Jel imate piraterije na računarima?

    IZMJENA: Nek samo kaže da fore nisu njegove, sajt nek ne navodi. Ja kažem kad uvaljujem tuđu foru.

  11. hahahah kizo, nek si im reko! :)

  12. Знао сам, али знао сам! Видим јуче пре поласка на хас са ортацима да је Ђоковић гост, и кажем, чекај саће ова пичка од Ивана Ивановића да мазне моју фору са Вукајлије. Ма знао сам тачно!

    Пуши га Ивановићу, мојој кеви и мени крадеш форе!

    PRAVDA ZA PEKIJEVU KEVU!!!
    IVANOVIĆU VLAŠE BEGAJ U NJIVU JEBAĆEMO TI KEVU!!!

  13. Како ови Динкићеви плаћеници из Економиста смеју да наш сајт називају "самопрокламованим Речником сленга" ? Дете им јебем капиталистичко жидовско!

    http://www.emg.rs/zines/ekonomist/146259.html

  14. Casopis je TRAJNO izgubio bilo kakav kredibilitet - pogledajte kakvu nebulozu su napisali: "...Na stranu sad kvalitet programa televizije Pink, ovih se dana imperija Mitrovića procenjuje na gotovo milijardu evra."

  15. Часопис га никад није ни имао, да се не лажемо :)

  16. Јебем им матер.

  17. Pa i neka je samoproklamovan, nema veze. Šta sad treba da se traži priznanje od UN ili sertifikat od vlade?
    Nego kako proceniše pink na milijardu evra? Pa ne vredi toliko sa sve onim lepim pičkama. Ko će bre to da kupi?

  18. Što kaže ne_moj, i jeste samoproklamovan. Niko ga nije proklamovao. Pa i Ekonomist je samoproklamovani časopis o ekonomiji. Samo, moja prosečna defka ima više čitalaca od Ekonomista :)

  19. Ognjen Amidžić sad iskoristio dva postera sa Vuke u svojoj emisiji. "Bata Aleksić" i onaj sa šatorom koji liči na rč.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.