Vukajlija u medijima

  1. Treba napraviti temu "kako se riješiti leša".

  2. hehehehe makaronac je dobar dechko

  3. Mora i neka tema kako se nelegalno obogatiti!

  4. Pre svega, nema nikakvog prekršaja jer mi ne vodimo policijsku stanicu nego sajt sa anonimnim korisnicima. Tema je otvorena sa ciljem da ljudi opisuju svoja iskustva sa drogama u cilju edukacije bez ličnog iskustva - dakle, čujte šta je loše pa nemojte uzimati.

    Drugo, Edijev post je skinut sa interneta i objavljen u celosti, svako je to mogao da uradi prostim guglanjem "kako nabaviti drogu onlajn" i toga su svi svesni u Srbiji. Ovu informaciju navodim samo posredno jer originalni Edijev post nisam nikad ni video, ali mi je obavešteni saradnik (hehe) dojavio o čemu se zapravo radilo.

    Treće, Kurir je kupusni list koji nije dobar ni za brisanje guzice jer ima previše olova u štampi.

    Četvrto, taj novinar je garantovano neki proserator kojeg smo ovde napušili i oterali pa je rešio da smisli zvrčku. Ako nije to, onda je neki proserator kome čitava redakcija lupa čvrge i pljuje u kafu pa se dosetio da gradi popularnost na račun Vukajlije. Ne bi bio ni prvi ni poslednji, mnogi su se ovde i razvili i reklamirali.

    Peto, boli me kurac za Kurir, koga interesuju razlozi neka pogleda tačku tri.

  5. Zašto? Čovek opisao svoje iskustvo sa nekom tamo drogom, to upravo tema i traži. Ne piše nigde gde je kupio.

  6. Ja se drogiram a drogu nabavljam od administradora sajta. Kajzen nabavlja har kor šit iz Benžinga.

  7. не да ми натнат да дођем на окупљање па ћу бити присиљен да пријавим оно ваше окупљање и то да ти људи дилују дрогу, кријумчаре оружје, праве роботе убице, хакују владине сајтове, кријумчаре органе по приватним порукама и тако даље, и тако даље

  8. ako hoćete, mogu i ja prekopirati edijev post pa da me ganjaju sa druge strane Drine
    prekopirajte svi

  9. сви да ставимо тај пост на профил па да ухапсе кајзена

  10. sramota me da odem na Kurirov sajt (radije cu didem da pazarim 20 tuba kreme za suljeve) da napisem komentar:
    Reklama! Minus!

  11. СВИЋЕПОПАДАМО

  12. Pre dva dana na Beograd 202 je pročitana Melkijadesova defka - http://vukajlija.com/ziri-racun/621056. Tema emisije je bio žiri u Srbiji. Pomenuše da je u pitanju definicija sa Vukajlije još na početku emisije. Nakon toga su se raznorazni manji stručnjaci od autora defke uključivali u emisiju i dali svoje viđenje.

  13. obrisao sam svoje postove jer su ispunili svrhu

  14. Оланиче обриши ону слику са буксном, нико није сигуран овде више. Кајзен дучини нешто.

  15. sta mi mogu za to,matori,lolo
    ta buksna je odavno u atmosferi,nek kupe po vazduhu

  16. Хероин волим, волим и екстазе, пацијент сам стари Лазаревић Лазе.

  17. Да се позлати и подебља ова Брусова реченица.

    Обратити пажњу на овај део текста:

    "I sam korisnik Eddie posle detaljnog i komplikovanog uputstva kaže da je on lično više puta naručivao preko dva portala halucinogene pečurke i spid i da nikada nije imao problema."

    ШКК? Ово је да се човек прекрсти и левом и десном руком. Ово као да је писао неки основац који је умислио да је Поаро. Зато и избегавам да читам дневне новине и да идем на сајтове истих.

  18. Droga je smrt, bavimo se smrtom.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.