Vukajlija u medijima

  1. pa najavili su velika hapsenja u decembru :D

  2. pa ne znam brus, videh da ništa ne piše ovde, reko - možda se pravimo kolektivno blesavi?

    edit: muss, da, zaboravih, vaskrli isus vučić hris je obećao pogrom jeveja... ne, bezbožnika... ne, fašista... ne, đilasaa... ne znam ni ja...

  3. ma bezi...neki prsnuti novinar nas posmatra ovde,hvata printove,koji kurac

  4. veselko, ti si valdemarov dupli?

  5. Ne, što, samo zato što linkujem Valdemarovu definiciju o Granjki? Pazite se, ima policije ovde... i ovdje... i ođe.

  6. VLADE LIMAR XAXAXAXAXAXA

    POZZZ BRATE :)

  7. Ne znam koj je taj limar, al brate pozdrav, da.

  8. Jaaaaaaadan ediiii :(((

  9. jebem ti retardiranost...kurir su novine iz saut parka...i sad klinac mora da se mraci s njima

  10. bas gledam nesto...nije novinar nikakav pratio nista...06.12.2013 je datum ovog teksta...a edi je obrisao te postove jos u septembru...ucestvovao sam i u toj konverzaciji kad je taj post napisan,a i meni je edi rekao kad ga je obrisao...to je bilo pre 3,4 meseca...da je novinar pratio objavio bi jos tad...znaci sigurno je neko sa sajta ovoga,imamo tesku drukarsku picku medju nama...

  11. Шта мислиш ко је?

  12. Па зар то ниси одмах сконтао? Уосталом да је новинар пратио, одмах би написао вест а не тек сад.

  13. Ja odma reko da je vejvrajder lolo

  14. Па чекали су да почне ова акција полиције, можда нису хтели да их одају.

  15. Брате то је курир, мислиш да они размишљају о било чему а не о полицији. Уосталом акцију су најавили тек скоро а и почела је тек скоро, ово било пре пар месеци постављено. Мсм нема ту вероватно никаквог прекршаја ал се каизен напушио негативног публицитета.

  16. Tačno pandurima puko film kad su pročitali to u Kuriru i počeo Grom.
    Ko zna kako je Edi jadan prošao...

  17. Нисам видео тачно како пост изгледа, ал колко сам схватио само је објаснио како да наручиш дрозу, дакле ко кад би ја теби реко е тај и тај лик има дрозу можеш код њега да купиш. Не знам да л' је то неко кривично дело, не звучи ми мада не разумем се.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.