Prijava

Дакле, ко је први аутор који вас је нервирао, кога сте почели да не подносите или сте га узели на зуб? Или их има више? Многи имају непријатна искуства при доласку на сајт, јер су млади и неискусни, па напишу лошу дефиницију, па онда дођу матори чланови да просипају своју мудрост и да кењају.

Ја се сећам, кад сам се регистровао, написао неколико глупих дефиниција (мада опет, у поређењу с данашњим просеком су суво злато) и нико ме углавном није констатовао. Онда се након пар месеци улогујем поново, напишем још нешто и видим да је неки аутор (надимак му ''Зли!'') нешто кењао у коментарима и приде ми исхејтовао све дефиниције. И ту ја испиздим и извршим вукајлијашко самоубојство и побришем све дефке и мислим се ''Јебем ти нолајфере на Вукајлији, мислио сам да је кул сајт, а оно све сами паћеници''.

Пар месеци после тога била Вукајлија у Слагалици на асоцијацима, ја направио оне фотке, улоговао се и до дана данашњег сам углавном ту, но небитно.

После ми је ишао на ганглије ЈТУ, испрозивао ме на некој мојој дефиницији, па се правио паметан нешто, тако што је пејстовао садржај из неке литературе о санскриту.

Дакле, који су то аутори који су вам први ишли на пимпекс и вагину пекторис?

Bicebice, maltretirao me šta god da napišem. Sad smo ok. :) Ali nisam ga mrzeo, ne mogu preko neta da mrzim nekoga, samo me iritirao. Nakon toga me Cara prozivao, sad smo razjasnili pa sam ok i sa njim. Van toga ništa.

ko me je prvi iznervirao...nikog ne mrzim...pa JTU...nešto kenja bezveze i pravi se baja bez jaja...

Натнат. Извини јеби га, али на некој од првих дефиниција мојих си ме сморила неком коментаром. После ми је била кул, ал оно.

Мене је нервирао и сад ме углавном нервира Тулумбаћ, ал не стално, само има некад човек потребу да кења претерано ололо иначе га готивим ♥♥ кад се не просерава наравно

Autor Abraxus i ja smo se pre malo više od 4 godine, igrom slučaja, istog dana registrovali na ovaj sajt. Ja sam u prvih par dana napisao možda 10ak defnicija, a on je napisao 300. Na sajtu koji je do tada možda ukupno imao 100 definicija.

Nisam ga mrzeo, ali je u to vreme važio za najvećeg spemera, smarača i dosadu na svetu. Sve u svemu, iako mi je veoma drag, nikada nisam podržavao taj spemerski stil u definisanju. Ne volim nametanje na silu.

Tako da, autor koji me je najviše nervirao prvih 3 meseca mog bivstvovanja na sajtu je Abraxus.

E, ja zaboravio... Pozdravio vas je Đimi sve!

Ovako, meni je prvo kad sam se registrovao na živce išao mali prst, ali sam ga ubrzo baš zavolio, tako je i sad, on mi je jedan od najdražih članova inače....
Za ostale... Pa.... Vejvern mi je išla isto na živce, mada nisam imao kontakta sa njom uopšte, nešto sam je gledao po čatu tamo, nešto je kenjala, nemam pojma, i svađala se sa kumarom mojim, pa me nervirala, a evo sad trenutno pričamo na skajpu dok ja ovo kucam...
EDIT: ima veliku glavu inače, to sam zaboravio!
I tako...
Da, i taj JTU mi je išao na kurac isto, nismo imali nikakav kontakt, ali jedne prilike sam rekao da ne volim surovog, a on je rekao da ni mene ne voli većina ljudi koje on zna, mis'im, boli me kurac za to, nije morao da se izjašnjava....

električar:

HAHAHHHAHHAHAHAHA CARSKI!

Ja sam prvo zamrzela Bleka, jer je kritikovao sve što napišem. Kasnije je bio kul skroz.

Hahaha ko bi reko da si i ti bio mlad :)

Ja nikog ne mrzim ali sećam se da sam ispizdela, prva defka mi je bila nešto kao Novi dečko - razlog da se čak i zimi kupam svaki dan.
Naravno par ljudi je shvatilo da se šalim ali su me neki napali u fazonu zašto se ne kupaš, kako te nije sramota i šta ti ja znam... a od svih me najviše iznervirao komentar dotične Orko koja je napisala

Dala sam minus na definiciju, jer ima dosta kontradiktornosti.. Šta kao kad nemaš dečka, onda ne treba da se kupaš svaki dan?

I dan danas ne mogu da verujem da je neko mogao da pomisli da se stvarno ne kupam i javno pričam o tome...

Elem, ovih dana mi vadi mast Dulli sa svojim komentarima, čak i kad znam da troluje uspeva da me izbaci iz takta, npr na moj poster kurve koji ima kometar: Natura - moja omiljena valuta plaćanja on je decko napisao

Jeste eto i ti da napravis dobar poster
Devojka normalna, prirodna, natura a jos malo sminke i pravo zensko
Dobila si plus od mene

I dalje ne mogu da verujem :)

Eto istresoh se sad mi je lakše...

E, da, surovog sad baš volim, čak hotujemo ponekad kad smo vlažni

Vejvern, devojka preterano sere...

А сви су у фазону: ''Изнервирао ме тај и тај, али сад је кул!''. :) Као.
Нико да каже ''Од старта ми је ишао на курац, а сад ми иде још више. Пичка!''.

Koji je kontraš ovaj Džimi. :)
Recimo da jedno vreme nisam gotivio mulucu, mada mi je sada skroz ok. Nešto mi intezivno srala po komentarima, al to me držalo par dana.
JTU mi delovao kao smarač.
I Surovi zna povremeno da me iznervira, al' samo kad se izdrkava, sad ga volem trenutno, dok stavlja smajlije itd.

Ja ne znam je li mi gambi ili ciklon nešto idu uz kurac, miješam ih, majke mi... Ali ništa bitno, mrzim kad pametuju.

Džimi nemoj da lažeš mogao si bar da pročitaš moje kilometarsko izlaganje, rekla sam da me dulli i dalje nervira xD

gambi ili ciklon

Није ваљда да ниси знао да је то исти човек?

Džimi nemoj da lažeš mogao si bar da pročitaš moje kilometarsko izlaganje, rekla sam da me dulli i dalje nervira xD

Па, ето. Ти си женско, а имаш највећа муда овде да признаш.

da se tema zove malo drugačije, možda bih pisao još, ali ovako jebiga, koncipirana je samo za jednu priču po autoru, tako da hebidža :D