Prijava

Nemojte onda zaboraviti nas pravoslavce iz BiH, kad za to dođe vrijeme.

дај бре имам ја Алахов ратник, Турчин, Персијанац, греота не одабрати.
едит: и Арапин на интернету

Jel zna neko kako se probiVa vajrles zaŽtita?

I mene to interesuje.:)

Đe su ti brci Vučice? :))

cekicem. odes kod vlasnika vajrlesa i kazes vako: "biraj sta oces da bude probijeno: vajirles zastita ili tvoja glova." odma ti kaze pasvord...
ozbiljno, evo potrazi na 1. linku..nisam nikad probao da li rade ti programi..

Sale ja sam to davno pitao na forumu ali niko mi nije odgovorio. Znam da ima par programa ali ne znam kako se tacno zovu. Ako nadjes nesto sibni mi u pvt. Ja sam imao neki program za mobilni i skidap recnike za pet sest godina pa da preko toga provaljuje ali nije mi bio registrovan program i nisam napravio.
Svidja mi se sto naslovna prati aktuelnosti kao sto je bilo i za prvi april, olimpijadu itd.
Danas petak pa bila dzuma nije ramazan :)

Ja sam svojevremeno krao net od komšinice i mrzio sam kada ona ugasi modem a radila je to često. Išao sam kod nje na kafu svaki drugi dan samo da bih palio taj jebeni modem.
Tako i vama preporučujem, odete kod komšije da popijete kafu, razmujenite novine i sl., dok on ode u kuhinju, fino sjedete za komp i promjenite šifru ili mu pokvarite računar.

Đe su ti brci Vučice?:))

Smetali su tokom klope pa sam ih skratila. :)

Kako da uđem u ambasadu, i još preko toga da nađem gde im je modem?

Edit: Ne valja to, ne valja Vučice. Kurjak bez brkova, ko krava da nema vime. :)))

Ajde živi bili ko zna, koji ima antivirus besplatan da se daunloduje a da valja ičemu i da li ima link od istog?

Nod32 al nemam pojma kako da ga dounlo...

Mislim da je i avast besplatan al nisam siguran. A i skini sa nekog torenta sa krekom.

Avira, guglaj na ofiš'lu.

Avast je najbolji, ako znaš da nađeš krekovanu verziju onda si na konju, imaš full zaštitu za dž, a ako ne znaš naći onda je opet njihova free verzija najbolja, moraš samo da uneseš kod koji ti pošalju na mail i imaš onu osnovnu zaštitu...

Jel zna neko kako se probiVa vajrles zaŽtita?

avast je besplatan u demo verziji od mesec dana, a kad istekne trial, tad mozes da koristis samo za ciscene kompa, nema nikakve zastite na netu i sl..isplati se cak i ako ne nadjes neki crack, ubedljivo najbolji antivirus. Mnoge korporacije koriste AVG, ali meni se ne svidja.
http://www.avast.com/free-antivirus-download

Је л' може неко да ми нађе неку од оних слика ђе има пун курац свега и ти као треба ту нешто да пронађеш? По могућности с људима, тј. било шта само да има и људи.