
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Dobro koliko ima autor koji su banovani na duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi vremenski period?
Elem enemi begaš ti od Radničkog kada gubi, nema te na temi... :)
Много их има ЦКМ. :)
Ко су топ пет аутора регистрованих ове године? лоло
nesss
nana
ti si dobro kotiran
e sad ne znam koje dvoje još
Миле Бубрег је најјачи, за њега и несс-а сам знао и ја. Но ме интересује да л' сам и ја у првој петорци. :Д
Ne zaboravite Bubrega ;)
Ja mislio mile je iz 2011, veverice imaš pvt.
http://www.nezavisne.com/zivot-stil/ljubav-seks/Sve-za-dijete-Majka-oralno-zadovoljila-nastavnika-da-bi-sinu-popravila-ocjenu-169191.html
ja bih lizao nastavnici pod uslovom da je zgodna. sve samo da popravim ocjene svom djetetu.
Keva dotičnog je blagim rečima, BUDALA...
http://vukajlija.com/recnik/autori/250803 čiji je ovo dupli?
Пише ти у оном опису "О себи". :)
ja ne znam ni ko je taj ajax :D...svejedno fala za info.
Мораш то да конципираш овако... Ако је просечни животни век чоека 75 година, а просечна старост регистрованог корисника на овом сајту нпр... 20 дина, колико има аутора који су бановани на 55 или више година.
И на то ти наравно нико неће одговорити али бар звучи исправно. лололо
Не бегам, него немам шта паметно рећи, само да се нервирам. А и није било текми, последњи пораз нисам 'тео ни да коментаришем.
Neka Tijana izgleda.
Не знам ни ја, нисам га затекао овде. :)
И на то ти наравно нико неће одговорити али бар звучи исправно. лололо
Zezaš me malo, rek'o bih.
Evo iz treće: Koliko ima autora banovanih na 100+ godina? :)
I sa igračem više ne meru da daju gol.
kako se zove onaj francuz što je poznat po elektro muzici? uglavnom je to sve iz osamdesetih.
Žan Mišel Žar
http://en.wikipedia.org/wiki/Jean_Michel_Jarre
http://www.youtube.com/watch?v=fpWNimba344
e da, taj. fala ti :)
Kako se zove ono kolo đe stane muzika, pa onda krene bubanj lagano u zajebanom, staroplaninsko-vlaško-makednoskom ritmu, i onda tri čobanina iskoče sa strane ogrnuta gunjevima i sa ogromnim čupavim kapama, ufaćeni za pojas, pa ritam ubrzava i onda realno iskobjašnjavaju kolom i igrom i poseru se na sva kola, igre i igrarije koja je naš mučeni narod smislio?
Ritam ide nekako vako: ti.rapa-ta...ta, ra-pa, ra-pa, ta....ta.... :D
Да ниси написо како иде ритам, никад не бих провалио. лоло
Влашко неко гарант ако су чобани у питању или гламочко глуво. :Д