Разноразно питање

  1. šta će im knjige, zar nisu sve naučili na fakultetu?
    tako se ponašaju :D

  2. na faksu naucis kako preziveti i kako su kolege studenti puni para,a dolaze iz picke materine.i naucis da da ne odbijes poziv kada neko od kolega dobije paket iz te picke materine.i da ne pijes rakije ko vode koju im posalje djed koji je na umoru 20 godine jer ces krepati pre njega.

  3. ...i naučiš da sve to nazoveš: soft skillls
    :D

  4. Jel isao neko ove ili prosle godine na skijanje u bratsku nam Bugarsku? Zanima me ako je iznajmljivao gajbu, ili zna nekog ko jeste, kako se krecu cene?

  5. bilo na blicu neka promocija.za neke kolibe.fensi izgledaju...neska sica.tipa 100 jevreja 7 dana.dranguljajtamo,mozda nadjes.

  6. Зашто би неко одавде уопште ишао у Бугарску ако није инвазија у питању?

  7. Другар је прошле године ишао али он је био у брука хотелу, не знам колико је пуко. За 200 евра може да се изнајми кућица за 7 дана у Швајцарској, без хране. Још 100 евра на ски пас(на Копаонику је иста цена ски паса а стазе и ски лифтови неупоредиво бољи тамо)...

  8. Још 100 евра на ски пас

    jesi sigura u ovo? posto je u Bugarskoj jebenoj 170e... Hvala na info svima, cu pogledam.

  9. Нисам сигуран, тако сам чуо, сад ко ће га знати. Нисам скијао у иностранству, само Копаоник. Још ове године преко дома ученика Машинац, следеће више нећу бити гимназијалац. Ишао бих у Италију(Трентино, покрајна Алто-Адиђе) или у Аустрију.

  10. mario marko deltiontoreto je iz alto adidje.

  11. Што је закључана тема срби гамад?

  12. ustanovili smo da smo gamad i da nas boli kurac za to.

  13. Kako vam se cini ovaj komp? Nalozio sam se kao konj, moram da ga imam, samo da skupim pare, taman oko ovih novogodisnjih popusta cu da imam kes. RAM i graficka su do jaja. Msm moja sestra ima komp sa grafickom GT 520 i kida, sto bi trebalo da znaci da je ova 630 tek dobra, a i gledao sam malo po netu, tera jake igrice. Jedino sto me brine je ovaj procesor. Da li je dovoljno 2.6 za danasnje standarde? Ja to ne pratim vec neko vreme pa mi je frka da se ne zajebem... Mada,deluje mi kao maksimum za ove pare. Vise od 30k ne planiram da dajem...
    http://www.jakovsistem.com/rac-unari/intel-konfiguracije/nissos-intel-celeron-g1610-6gb-500gb-nvidia-gt630-1gb-ddr3-128bit-dvd-rw-500w

  14. Pitaj Radijaciju, dobićeš najtačniji odgovor koji možeš primeniti bez provere.

  15. Već kucam post, samo sekund...

  16. Ја видо прво горе неки од 163 иљаде па се питам дал си луд.

  17. pitah već jednom. kako se čiste i održavaju one CAT cipele?

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.