Разноразно питање

  1. Ја видо прво горе неки од 163 иљаде па се питам дал си луд.

    Pa ja da imam 1500 evra ne bih vozio Juga! :D

  2. laže Pezos, kakva bikova sperma.
    Sama reč kaže cat - mačka, čiste se mačjom spermom. Uzhvati mačka i izdrkaj mu

  3. Gledam računar i vidim par nepravilnosti i sakrivenih stvari.

    Na primer nigde ne piše koja je matična što je veoma bitno, matična je najvažniji deo računara i važno je imati dobru zbog budućeg apgrejda, kad smo već tu vidim 6Gb ddr3 memorije što je takođe nepravilnost jer računari se prodaju uglavnom sa uparenim memorijama i imaju 4/8/16 Gb, ovde to nije slučaj i verovatno je stavljeno 4+2 Gb ili 3x2Gb što nema veze sa vezom.
    Procesor je dobar na 2.8Ghz sa 2Mb keša, Intel nije loše
    Grafika takođe nije precizirano koja je jer ta grafika se proizvodi u tri verzije
    http://www.dodaj.rs/f/1g/ws/1TaR5m6h/capture.jpg
    Uglavnom ćeš se fino poigrati sa bilo kojom od ove tri ali nažalost mislim da je ubačena ova D3 koja je najslabija.

    Hard disk je mali, kolko god ti zvučalo blesavo i čudno mali je, treba ići na 1Tb a to je možda par hiljada dinara skuplje i vredi nadograditi.
    Napajanje kinez od "500" vati, realno ima 350W, krš. To treba zameniti isto i dodati 500-800 dinara da se uzme neko kršteno.
    Garancija mi se ne dopada zato što je mala, verovatno sa nalepnicom da ne možeš da ga otvoriš što je sranje, ne možeš da ga čistiš od prašine itd...

    odnos cena/kvalitet je dobar ali uz još 2-3000 to bi bila mašina bombonica.

  4. Pa sad bas skrolujem dalje da vi'im sta ima i ovaj mi zapade za oko. Ko zna, dok ja skrpim te parice mozda i ispadne nesto bolje...

  5. pitah već jednom. kako se čiste i održavaju one CAT cipele?

    Imaš onaj sprej protiv vlage i mašćenja. Čisti suvom krpom ili baaaš malo nakvašenom.
    Uglavnom, stavi ovaj sprej na vreme i toeto.
    http://www.dodaj.rs/f/B/hp/IqcMKGW/normalproduct9images1en.jpg

  6. Dje u Beogradu kupiti torbu. Jeftino, a kvaljitetnjo i lepo. Ona preko ramena.

  7. ima li neko sliku zgodnih djevojaka kako stoje u špaliru

  8. Gledam računar i vidim par nepravilnosti i sakrivenih stvari.

    Na primer nigde ne piše koja je matična što je veoma bitno, matična je najvažniji deo računara i važno je imati dobru zbog budućeg apgrejda, kad smo već tu vidim 6Gb ddr3 memorije što je takođe nepravilnost jer računari se prodaju uglavnom sa uparenim memorijama i imaju 4/8/16 Gb, ovde to nije slučaj i verovatno je stavljeno 4+2 Gb ili 3x2Gb što nema veze sa vezom.
    Procesor je dobar na 2.8Ghz sa 2Mb keša, Intel nije loše
    Grafika takođe nije precizirano koja je jer ta grafika se proizvodi u tri verzije

    Uglavnom ćeš se fino poigrati sa bilo kojom od ove tri ali nažalost mislim da je ubačena ova D3 koja je najslabija.

    Hard disk je mali, kolko god ti zvučalo blesavo i čudno mali je, treba ići na 1Tb a to je možda par hiljada dinara skuplje i vredi nadograditi.
    Napajanje kinez od "500" vati, realno ima 350W, krš. To treba zameniti isto i dodati 500-800 dinara da se uzme neko kršteno.
    Garancija mi se ne dopada zato što je mala, verovatno sa nalepnicom da ne možeš da ga otvoriš što je sranje, ne možeš da ga čistiš od prašine itd...

    odnos cena/kvalitet je dobar ali uz još 2-3000 to bi bila mašina bombonica.

    Rade, sinđelić je postavio isto pitanje i u temi IT Kutak tako da bi trebalo tamo da ostaviš isti odgovor čisto ako nekome zatreba slična informacija, a ne posećuje ovu temu toliko.

  9. ako danas ima 0 stepeni celzijusa, a sutra ce biti duplo hladnije, koliko ce sutra biti stepeni celzijusa?

  10. 136.5 K
    EDIT: -136,5 C lol

  11. 136.5K

    ili -136.5C
    taj i Bruceove odgovor su uvek medj prva dva

  12. Морел ми ко дати линк оне дефке у фазону Просјечно средњошколско одјељење у Србији а гласи
    у првој клупи особа а и б најбоље пичке у разреду, особа б је знатно ружнија од особе а али се стално шепа уз њу. Иза њих су шмекери често спортисти бла бла

  13. Фала нато :*

  14. е овако
    прекопираћу ово што сам писала на фејсу малоприје
    и да питам и овдје

    elem, odem ti ja u komercijalnu banku u centru bijeljine (drugog po veličini grada u republici srpskoj, da naglasim, dakle, nije neka vukojebina, nego GRAD, molim lijepo) da uplatim neke pare na devizni račun u inostranstvu, kažu "nisu im visoke provizije".
    ajd reko'.
    i dam papir za uplatu nekoj sirotici od 25 godina kod koje su me proslijedili, ona gleda ko da nije banke vidjela, još komentariše "joj, potrajaće ovo", a druga (starija 10ak godina) je još ohrabruje "ma, možeš ti to!" ej! možeš ti to!
    dadoše one meni poslije jedno 2 sata papir da je sve okej, sve je ona to uradila, ja samo potpis udarila, nisam slova jednog popunila, vidimo se, ćao-zdravo i to je to, DA BI ME poslije 5 dana zvala da kaže kako nešto nije u redu jer nije nešto bilo dobro popunjeno, tačnije broj računa (ej, broj računa!), i da će oko 20% iznosa biti uzeto s računa zbog transakcije, čega li, "nije njihova krivica".

    је л' имам ја основе њих да тужим? јер ја апсолутно никакву уплатницу нисам попуњавала, све је службеница радила, и њена је грешка у потпуности

  15. Dala si pare, a nemas dokaz da si uplatila? Jesi ozbiljna?
    Nikakva uplatnica, izvod nekakav iz banke?

  16. pa imam to, ženska glavo, ali nisam ja popunjavala uplatnicu, dakle, nisam ja pogriješila, nego ženska što je popunjavala (tj. službenica) :)

  17. Pa eto onda super, posto ti nije rekla za to, pretpostavljam tih 20%, ponisti ugovor u nekom vremenskom roku. Imas pravo na to.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.