Разноразно питање

  1. Već mene, jer ne mora da ima veze sa ženama.
    Hoće kaže, da tvoje shvatanja svog odraza u ogledalu kao "lepog", "ružnog" ili već kakvog može biti uslovljen trenutnim društvenim obrascima estetski prihvatljivog i poželjnog. Na primer, ti domaćin čoek, onako punačak, rumen, stomak, brkovi, proćelav, al čvrste mišice, nenabildovan, al žilav, opržen od sunca i uopšte prekaljen, i šta: ti si ružan, po današnjim estetskim merilima, žene skreću pogled, a i tebe malo stid, nisi baš za naslovnu stranu Men's Health-a. A da je tvoj deda pogledao u ogledalo i video isti taj lik, samo bi se zadovoljno osmehnuo, uvrnuo brk i sa punim samopouzdanjem otišao da ganja snaše.
    EDIT: Ili možda, sve ima svoju mušteriju, pogledaj, nekim ženama su midžeti fetiš, ne mogu da dožive seksualno zadovoljstvo bez njih. A svi znamo da su midžeti nakaze.

    avala gravala

  2. Каки је др Хаус :)

  3. devetari su uvek imali ovakve akcije,lolo
    nego pazi manceta,kako JEBE s bradom

  4. Manča je na ovoj slici isti tast Danila Anđušića, verovali vi meni ili ne.

  5. e,a jesu ovo umjetne brade ili prave?...izgleda mi ko da su umjetne,jer su svima iste

  6. Treba mi neko ko se razume oko dizajn, da mi napravi jedan logo! Ako ima takvih nek se jave na pvt ima jedno lajkovanje od mene!

  7. Mogu da te spojim sa burazerom, al on će da ti naplati.

  8. Mnogo je kume! Ja ako moze za dva tri plusa nesto!

  9. Ma, reko, možda ti treba nešto ozbiljno. Odoh da mu napravim nalog, pa možda uleti neka kompenzacija. AE SE ČITAMO

  10. pa brate, napisi kakav ti logo treba i za sta. ima da ti se prepuni pevete ljudima koi oce lajka.

  11. Треба ми квалитетна песма или песме на српском које бих ставио у моје мелодије и направио песме, наравно уз малу накнаду. Нешто лако памтљиво и римљиво.

  12. њари, не зајебавај човека.

    ова је боља дупло: http://www.slavoljubpetrovic.rs/sabac.html

  13. Kada gledam film preko BS plejera ili preko GOM-a, razgovor cujem jako tiho, ali eksplozije ili pozadinsku muziku preglasno. Zna li neko kako to mogu da namestim?
    Ovako moram da pojacavam i smanjujem svaki minut.

  14. kakve zvucnike imas i koja su ti podesavanja u ekvilajzerima na plejerima?

  15. 2.1 zvucnike.
    U ekvalajzeru sve stoji na sredini. Oni klizaci...

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.