Разноразно питање

  1. brate... ne biram previše

    Uvek sam kapirao da jebač zaista ima prođu kotebe. Micxe.

  2. zajebano je ako je...ne biram previse,a ne biraju me previse.

  3. Vidro, ja ako sam dobro skontao tvoje preference, ti nemereš propast' nikako. ;-) Nema drugova, onda ima drugarice. Bože moj, život čine kompromisi lolo

  4. jel on jebo neku od drugarica? nije
    znači da je vjeran tebi i da tebe čeka večeras u krevetu da te zbode sleđa

  5. PREKINITE JBM VAM MRVU ČESNU
    poenta je da nije fer, stvarno
    ja sam njemu PET (brojem: 5) drugarica nabacivala
    on meni ne da nijednog druga
    MRŠ

  6. neće da zove neke drugove što mi se sviđaju

    ovo me podsetilo na jednu drugaricu...u petak slavila njena najbolja drugarica rođ, a ona sutradan u subotu...uglavnom njoj se sviđao jedan dečko već ko zna koliko dugo...i u petak na rođendan kod ove prve dođe i donese neki do jaja skup poklon i još neki ogroman buket cveća...a sutradan došao kod ove i doneo dezodorans od 140 dinara hahah, i to ga kupio u radnji kod jedne treće drugarice, ona i prenela ovoj onda kolko ga je platio

  7. a drugarice su mu retardirane granduše koje mi se ne sviđaju, koje mu i nisu drugarice, pošto mu branim da ima drugarice, nego samo hoće da ih jebe, pa ih zato zove na rođus, što poštujem :D

    hahahahahahahahahahaha pezose

  8. Ima nas kojima bi se svidele.

  9. бохоре, што је најгоре немам

  10. vidro koliko si visoka?

  11. jebo bi i drugarice i njega

  12. Vidrana, dodjebeš ti sve to vid kakog (pokazuje prstom na Jebača) mi deliju imamo!?

  13. znala sam da će svi stati na njegovu stranu
    ccc

  14. Svaka devojka je ista kad se obori.

  15. na njegovu stranu, zguza

  16. nije fer to sa njegove strane ako neće da ti dovede te drugove.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.