Разноразно питање

  1. hvala, pezose, što si realan.

  2. Evo ja ću da dovedem sebe ako treba.

  3. e, tačno ću to da uradim
    pošto je rođus u bg, otvoriću temu ovdje sa naslovom "žurka, biće puno žena", i turiti adresu njegovu, pa nek mu se pojavi 30 ljudi na vratima
    it's payback time, bitches

  4. Vidro, drug ti strateg čoek - ne zove drugove, neće da sebi stvara konkurenciju kod tih džigera-grandovki. "Ko igra za raju i zanemaruje takt'ku..." Eleka, svih njegovih pedes'šest kila, na primer, može pozvati bez ikakvog rizika lolo

  5. a znam čovječe
    al ja bih svakako odmah obilježila teritoriju, ne znaš ti mene, ne bi one smjele da priđu njima (a ni obrnuto) :D

  6. daj adresu ovde, dolazim ja sam 3-4 druga ekstra frajeri, svi visoki, zgodni. ja se šlepam....ja sam ona debela devojka ili ti mina...koja će od vas da nagazi minu?

  7. kad saznam tačno, javim.
    e, imam savršenu drugaricu za tebe, al moraćeš da budeš potčinjen

  8. ne znaš ti mene, ne bi one smjele da priđu njima (a ni obrnuto) :D

    pa kolko ti njih navataš za veče?

    jel mnogo debela? može i potčinjen da budem, samo da mi bilo ko pruži malo pažnje

  9. Pa zar se ne lozis ti na tog druga, ima godina dana kako si na istoj ovoj temi pitala dal da se smuvas snjim. Il imas vise najboljih drugova.
    Inace, nije mi jasno kako zene meru zivet u zablud da imaju najboljeg druga koji se ne lozi nanj. Bas ste curke.

  10. pa kolko ti njih navataš za veče?

    jel mnogo debela? može i potčinjen da budem, samo da mi bilo ko pruži malo pažnje

    o bože, pa na šta ti ja ličim? :D ovaj drug o kom sam pričala mi se sviđa već po' godine, al' je čo'ek u bg-u, nemam baš prilike da ga vidim :D
    samo kažem da znam da obilježim teritoriju :D

    elem, nije debela, simpatična je
    (ima lijepa stopala)
    kontam da ti to odgovara

  11. hahah, odgovara...ostatak onda može da liči i na konja ne bi pravio problem

  12. eto vidiš kako se lijepo dogovorimo, javim ti sve blagovremeno
    elem, to za stopala, voli te alternativnije boje lakova, tipa crne, zelene, žute, nadam se da to ne predstavlja problem

  13. Vidim da ću opet da ostanem suva kurca, odoh.

  14. nadam se da to ne predstavlja problem

    hahaha vidro koja si ti budala :D
    pezos ne bira, dobra mu je svaka koja oće sa njim

  15. Imal kakva sitna za mene?

  16. Има ли за мене каква глупа и лепа, добра у души

  17. e, nisam ja makro, dosta vas je :D

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.