Разноразно питање

  1. Био сам данас на очном прегледу, утврдише после три сата да не видим добро, па ми заказаше одређивање диоптрије за месец дана, па ме интересује како после то иде? Пошто сам ишао у овај студентски дом здравља, где после узимам наочаре, у приватној некој радњи, или ме они упуте негде?

  2. Ako te oni ne upute, ideš u privatnu radnju. Dobiješ papir sa podacima za optičara, daš njemu i oni ti urade stakla. Mislim da se ne čeka dugo, možda par dana u vr glave. I ako misliš da voziš sa tim cvikama, traži obavezno foto grej inače ćeš da oslepiš od svetala lolo

  3. Возим повремено, али ми наочаре требају само за даљину, кад сам унутра, углавном на факсу. А шта је карактеристика тог фото греја, сад први пут чујем за то?!

  4. mada, imas i radnji gde ti odredjuju dioptriju besplatno ako uzmes okvire kod njih. nemas potrebe da cekas mesec dana...

  5. nemas potrebe da cekas mesec dana...

    Покушавао сам већ, али кажу да идем баш код лекара, јер ми се први пут одређује диоптрија, па треба ширење зеница, а приватници углавном то не раде.

  6. Ovako nešto, mada ova su skupa ko đavo. I ako ti u vozačkoj stoji napomena za cvike, nosi ih, barem noću.

    http://www.youtube.com/watch?v=IDlHG0NoNRM

  7. Ставља ли неко цијеле емисије икс фактора на јутјуб? Срчов'о са преко телефона и не нађох.

  8. pa imaš klip po klip aman
    mislim da ne dozvoljavaju da se na drugi način kači

  9. Ovako nešto, mada ova su skupa ko đavo. I ako ti u vozačkoj stoji napomena za cvike, nosi ih, barem noću.

    Не треба ми ово, превелика технологија за мене. Хвала углавном на препоруци, највише ме занимало да л' ће држава да ме части неким чудом, или морам приватно да их радим. Не стоји ми у дозволи, тад сам још видео како треба, сад ми требају само да не шкиљим на предавањима и у тако неким мањим просторима.

  10. О какво откровење, нисам знао да има тако :)

  11. hahahaha, maaaaarš
    i'm just trying to help! :D

  12. Jebote ko bi reko vidre pravi jebači jebu do smrti lolo

  13. 5. Gay parovi crnih labudova zavode ženku sve dok joj ne ukradu jaje

    AHAHHAHAHA

  14. oduvek su mi bili sumnjivi ti labudovi :)

  15. ДАЈТЕ НЕКИ ХД СТРИМ ЗА БОРУСИЈУ НАПОЛИ

  16. nisu ni ove vidre iz teksta :)

  17. Jel se ti brineš za sebe ili za Vidru?

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.