Prijava

Шта значи кад на неком производу пише "Може садржати трагове млијека". Или садржи или не садржи, који је то фазон. Као нису сигурни да ли су ставили, кувар им сенилан.

Што су горе обрнути постови?

Хвала Лошми :)

Jel zna neko gde je odseo onaj glumac što mu kače sad R.I.P iako ne kontam kakve veze ima raster imidž procesorima da bi metal garurumon i ja izjavili saučešće?

ne vjerijem da sjedi, Ironični, prije će bit da su ga legli neđe.

Citam ovih dana nesto u novinama o http://en.wikipedia.org/wiki/Cicada_3301 Je l' igrao neko mozda, i je l' se zna ko je organizator? Ja nema svrhe da igram posto nisam programer, ali izgleda zanimljivo.

Beograđani, oće li mi neko reći dal da uplaćujem mesečnu Bus Plus il da kuliram one kontrolore?

daj im iljadarku da te puste.

a ovako, ako cemo realno, zavisi odakle ides i cime se vozis, ngde upadaju cesce, negde redje.

Rajderu u nekim busevima su uvek, a u neke samo upadaju, vidi par dana ako ih ima cesto uplati, ako ne nemoj. Bolje i dati soma kinti nego da te smaraju zardinjerci

Боље купи карту за воз па се врати одакле си дошао

VRATI SE NA KOSOVO! MOJ BEOGRAD SI DOSAO DA PRLJAS.

Babo, Raze, i ja sam tako kontao... jebiga, u oktobru sam uplatio, svega 3x puta mi tražili, u novembru nisam ni uplaćivao, mnoštvo puta su i bili u busu, a nisu me pitali... i kad me pitaju kažem da izlazim na sledećoj, pa ne uzađem...
Elem, ne koristim prevoz ni za šta sem do faksa, imam sve na novom Beogradu na 1km najdalje, a to mi je pičkin dim s obzirom da sam bijo sportista i volim fizičku aktivnost.
Glavni prevoz mi je 83, pa izađem na Slaviji (u Nemanjinoj) i prevalim 300m pjeve... u 83 vrlo retko ima kontrole.
Kad mi nema 83, uhvatim 16 na nekoj od stanica između Španskih boraca i Šest kaplara (uključujući i te dve), pa hvatam 78 i on mi staje kod samog faksa.
U 78 ih često nema, al zato ih ima u 16ici skoro stalno...
Mogu i 17icom, i on mi ide direktno, samo sa donje strane. Ne koristim ga često, pa ne znam koliko često ima kontrole...

Рабин Шлома
Боље купи карту за воз па се врати одакле си дошао

Tačno sam znao da papan kao što je Thilmo neće moći bez Vukajlije... nema on život...

Racunaj da ti najveci deo ovih sto prolaze zelenjak, samim tim i 16, cesto ima kontrolu. Cesto vidjam ljude koji uplate par karata, pa igraju lutriju. Ako naidje, kaze da nije stigao da se otkuca ili da nije htelo da validira. Jebemliga, ja placam, nezgodno mi je jer imam cesto laboratorije, pa moram na vreme da budem na fakultetu. Za svoje karijere u GSP-u nisam vido da su ikad pisali kaznu ili zvali muriju ako oces da izadjes na sledecoj. Sto ne znaci da ne moze i to dda se desi. Ako si vec sportista, nije ti problem da ides bajsom, cini mi se da kod tvog faksa cak imaju ona muda za ostavljanje bajseva, samo je malo jebeno tamo uzbrdo...

Ako si vec sportista, nije ti problem da ides bajsom, cini mi se da kod tvog faksa cak imaju ona muda za ostavljanje bajseva, samo je malo jebeno tamo uzbrdo...

To jes ekstra ideja, al sad je decembar, pa posle toga ide januar, znaš velike ladnoće i to... :)
a leti je opet nezahvalno zbog znojenja... ipak, ja sam ovde kod starog Merkatora...
a tripuje me drug da će mi odmah maznuti biciklu...

A zar ti meni ne reče nekad da si negde u BiH (ne mogu da se setim tačno koji grad) i da i ti studiraš medicinu?

ako je faks udaljen oko 5km,moze se bez problema pesaka.

Pa da, zajedno sa Luksom, svi skupa smo medicinari ovde i doktori.

koji je vrag više ovim postovima na forumu
zašto se stalno izvrću kad posljednji ostaviš post na nekoj temi?

Šta je sa Valdijem ?