Prijava

U kojem pravcu je krenuo ovaj sajt kada se brišu sadržaji vezani za Pola Vokera?

U normalnom pravcu. Verovatno smaraju ljudi kao što smaraju sa derbijem, Đovakom, patrijarhom i ostalim sranjima o kojima se pravi 100000 postera i reakcija svaki dan.

A i ružno je da se sprdaju sa takvom jednom veličinom.

meni je jasno da se brišu sadržaji koji se sprdaju ali zašto se mora brisati i kada neko napiše nešto lijepo? treba da ostane iza njega nešto što će nas podsjećati kako je to dobar glumac bio.

ovo što piše ovaj ludi čak neču ni da komentarišem. odavno već ne vidim ozbiljnog sagovornika u njemu. ko li mu samo pali kompjuter, pitam ja vas?

Tvoja keva mi pali komp.

zašto vređaš, ludi čak?

vređaš, bogami, moja mama je stara žena, nije ni vidjela kompjuter nikada a kamoli da zna da ga upali. šta kriješ od nas, ludi čak?

paninaromon digitira u kozojebomona.

Krijem da si feget i budala.

opet vređaš. poslije se pitaš što nisi ozbiljan sagovornik. kako da neko razgovara sa tobom kada na svako pitanje odgovaraš uvredom a i dalje nikako da nam odgovoriš ko ti pali kompjuter?

paninaromon digitira u kozojebomona.

DIGITIRA HAHHAHAHAHAHA

Dođem, napišem lepo odgovor na tvoje pitanje i ti odgovoriš sa "ovo što piše ovaj ludi čak neču ni da komentarišem. odavno već ne vidim ozbiljnog sagovornika u njemu. ko li mu samo pali kompjuter, pitam ja vas?" i očekuješ da nastavim fino?

Поздрав за Миљуша, поздрав и за Гошу

"tvoja keva"fore...eh mladosti...

@ludi čak
brate, nisam tražio odgovor od tebe već od nekog ko se pita nešto. jesi li ti moderator? pitaš li se nešto oko brisanja sadržaja na Vukajliji? Ne? koga boli kurac onda šta ti misliš i zašto si se osjetio pozvanim da mi odgovoriš? što ne možeš da budeš kul kao kizo nego moraš da budeš tolika paljevina?

EDIT: evo nešto i za zmaja, i on bi da komunicira koliko vidim
http://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201112/183091/medium_Untitled.jpg

avatari u ovoj raspravi su pobeda hahahahha...vvristim vec 38 sekundi

Zaista je dobar osjecaj kada se ljudi poistovjete sa dogadjajima odakle smo svi dosli na ovaj svijet, pogotovo kada je selebriti u pitanju. Moje postovanje prema tom glumcu, dobro je odglumio Ridika.

I poster i definiciju i reakciju sam mu posvetio! I sve mi je obrisano osim postera! Nema smisla, stvarno!

brate, nisam tražio odgovor od tebe već od nekog ko se pita nešto. jesi li ti moderator? pitaš li se nešto oko brisanja sadržaja na Vukajliji? Ne? koga boli kurac onda šta ti misliš i zašto si se osjetio pozvanim da mi odgovoriš? što ne možeš da budeš kul kao kizo nego moraš da budeš tolika paljevina?

Pitao si na temi raznorazno pitanje, a ne na temi gde ti pitaš, a moderator odgovara. Svako može da da odgovor, a ako ti se ne sviđa, ne moraš da sereš, samo preskočiš odgovor. I ja sam odgovorio ono što mislim da je tačno, jer verovatno i jeste, što će ti reći i moderator ako dođe da odgovori. Ti si paljevina i na svaki moj post reaguješ kao na napad na tebe.