Разноразно питање

  1. Ima neki hemičar dobar da mi pomogne?

  2. reci brate sta treba, koristim hemiske citav zivot, a i keva mi ima hemije za wc one, dojaja, malo ostanu govna na wc solju, alije ostalo cisto

  3. reci brate sta treba, koristim hemiske citav zivot, a i keva mi ima hemije za wc one, dojaja, malo ostanu govna na wc solju, alije ostalo cisto

    Bravo za tebe.
    http://primary3.tv/blog/wp-content/uploads/2011/03/thumbsup.jpg

  4. fala brate, trudim se, ipak sam musliman

  5. колко си недуховит сине, боли

  6. AHAHAHAHAHHHAHHAHAHAHHAHAHAHAHA.

  7. Јел страницу Надежда-Кеј-Амфи-Трафика-Надежда води неко са Вукајлије?

  8. to i mene zanima
    al svakako sam prokomentarisao da kasne

  9. Надежда-Кеј-Амфи-Трафика-Надежда

    Šta je to i kako nisam upućen?

  10. Не води. То су неке рендом Нишлије.

  11. Niš ima dobre ribe.

  12. Где је најбоља продавница беле технике у НСу? Односно, где може да се купи добар класичан шпорет? Цена је тренутно небитан фактор.

  13. Је ли неко од вас н КПА?

  14. Где је најбоља продавница беле технике у НСу? Односно, где може да се купи добар класичан шпорет? Цена је тренутно небитан фактор.

    ne znam da li je najbolja,al masa redovno ide.gorenje u zeleznickoj.

  15. Ljudi jel i kod vas ili pak to viđam samo po BL..LJUDI JEBENE ZEČEVE I GLODARE ŠETAJU NA POVODCU...Neki dan vidim jednog kontam neki pojedinačni slučaj idiota...kad sinoć srećem neku curu ladno isto šeta nekog glodara....

  16. Kad šetaju čivave što ne bi šetali i pacove, lepši su u svakom slučaju...

  17. Ako četiri čojka nose kompresor od 100 kila, nose li sva četvorica po 100 kila ili po 25?

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.