Разноразно питање

  1. To je namenjeno za reklame, vidiš "ads" da piše ispod pravougaonika. Verovatno i tu hoće kaizen da ubaci reklame, ima sajt da liči na dres rukometne reprezentacije.
    Ja nemam reklame, pa mi ne stoji, tako da je 99% to.

  2. jel moze neko da mi nadje onu sliku vucic sa grozdjem?

  3. Zasto mi je obrisana reakcija "kad joj kazes da imas krunu na vukajliji" ne postavljam inace takva pitanja ali bila je 9:1 a ne dobih nikakav link da je bilo vec? Zive plagijate da ne pominjem

  4. Zna li neko gde mogu naci The North Face jakne?

  5. koliko se ja secam bilo je u djaku,valjda...ustvari,bilo je u djaku.

  6. E ima li neka tema o biciklima?

  7. Kolika je plata policajcima, konkretno nekome u pograničnoj policiji, ako je zaposlen sa srednjom školom?

    Koliki su dodaci na platu ako je neko oženjen, ima dete i slično?

  8. kakvi dodaci ako je neko ozenjen i ima decu?

  9. Sanitarni čvor

    kakvi dodaci ako je neko ozenjen i ima decu?

    U vojsci dobijaš dodatak od par hiljada na platu ako si oženjen. Još po par hiljada na svako dete. Verujem da je isto i u policiji, samo me zanima koje su konkretno cifre u pitanju. I svakih par meseci svaki pripadnik vojske i policije dobija "dodatak" od 10.000 din, kao neka vrsta ispomoći. To naravno ne ulazi u platu, niti je vezano za poziciju na kojoj si, ni da li si oženjen ili nisi, jednostavno svi zaposleni to dobijaju, a vrlo je moguće da tih 10 soma dobijaju i svaki mesec.

    Tako da, brat bratu, lepe se plate tu vrte...

    Nego, da ponovim pitanje ako neko zna:

    Kolika je plata policajcima, konkretno nekome u pograničnoj policiji, ako je zaposlen sa srednjom školom?

    Koliki su dodaci na platu ako je neko oženjen, ima dete i slično?

  10. veća nego profesorska sigurno...

  11. Ako je veća nego profesorska znači da su tu fine parice.

  12. ne znam za te dodatke za decu.koliko znam toga u muriji nema.dobiju svaki mesec fiksnu platu 40+ soma+dodatak 10 soma.dnevnice koje dobijaju kada ostanu duze na poslu,nocni rad i putni troskovi od 1500 dinara(ne placaju niti jedan vid prevoza,a ni bazene,bioskope,utakmice...).uz dnevnice i sve to sto dobiju,60 soma se lepo nagura.
    edit:najbolje jos i dodatak za decu.

  13. eto ti, a profesor matematike u srednjoj školi ne može da nagura 60 soma ni pred penziju...

  14. Sve ovo za pandure tačno, plus što na svakoga dođe red posle par meseci da dobije nagradu za "posebno zalaganje" ili tako nekako formulisano, to je 20.000.

  15. А за то се договарају и пријављују једни друге како би ишли редом

  16. eto ti, a profesor matematike u srednjoj školi ne može da nagura 60 soma ni pred penziju...

    ja sve nesto kapiram da ni lekar opste prakse nema nesto mnogo vise od pandura.ako nema i manje.

    Sve ovo za pandure tačno, plus što na svakoga dođe red posle par meseci da dobije nagradu za "posebno zalaganje" ili tako nekako formulisano, to je 20.000.

    i jos kada pisu neku prijavu,tipa drogu dobiju 5-10 procenata na platu.

  17. Sanitarni čvor

    Jel to pričaš za običnog policajca, da je fiksna plata 40 soma?

    Koliku onda fiksnu ima pandur u pograničnoj policiji, jedno 50 soma minimum, ako ne i celih 60? Plus svi ti redovni dodaci, noćne smene, dežurstva... Pa jebote život!!!

  18. Kako slijepi ljudi brisu dupe. Msm zvuci smjesno ali to je veoma vizuelan proces: obrises, pogledas, pa bacis papir, i ponavljas radnju dok se na papiru ne prestanu pojavljivati rorsahove mrlje...

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.