Разноразно питање

  1. Dobro Hogare, ja ću da zamolim da je odbanuju a ti mi nadomesti 20 pluseva ok?

    Koliko u evrima?

    NIje da mi je bitno pošto jebem koliko sam dobar autor ali kad već teramo pravdu. Jel to ok?

    Ma totalno si kul.

  2. Realno dokurčila je. Smara. Uživjela se u ulogu, pogotovo od kad ju je par moderatora pogladilo po kosi, i reklo kako je vrijedna i radi dobar posao. Ne bih je banovao ali eto, neka zna da je smarač, i da ne treba da glumi komunalnog pandura, ako već to muderatori rade na adekvatan način.

  3. Nemaš ti te pare i nemoj srati puno.

  4. Dilane,
    Da je ona ostavila komentar nekom žnj autoru, drugačije bi bilo...

  5. кога бре боли курац

  6. Boxer
    Nemaš ti te pare i nemoj srati puno.

    Najgore je kad neka seljačina istripuje da je neko mudo.

    POPUŠITE MI KURAC SVI VI KOJI KAŽETE DA GA NE BISTE PRIMILI U BULJSONA ZA POKOJI PLUS

  7. Ti si bre retardiran.

  8. Naflautaj mi se kurca!
    Daću ti i koji plus, nije hogar sisa.

  9. Ajde odjebi brđanine.

  10. Hogar strasni, željan nježnosti awww.

  11. Plašite se leteće mečke u smislu jao. Neka dođe na neku moju defku da sere ako smije.
    Nema o čemu jer imam suvi kvalitet. Mozak mi je šećerna livada fabrika duge. dada

  12. I neke su je banovali. Djeluje mi kao tip osobe koji oće da bude blagajnik u odjeljenju jer misli da će neko da joj ukrade 50 centi ako mu da za kopiranje testova ili tako nešto.

    Ono, nemam ništa protiv nje ali vidim da je česta tema na forumu a nijesam je još nijednom napljuvao... Ne može to tako.

  13. http://1.bp.blogspot.com/_OvLkj_GeJFM/TCU1sO61oKI/AAAAAAAAFWE/oJOQxhItRZo/s1600/GantRuggerSportJacketNavy2.jpg
    На сакоу имам овакав прорез, али је зашивен, па ми није јасно чему служи?
    Виђао сам на скоро свим сакоима зашивен прорез, па зато питам, требао би цвет да се протури ту или тако нешто.

  14. Je l' dozvoljeni GIF-ovi na avataru?

  15. Tandrcak je izuzetak lolo?

  16. На сакоу имам овакав прорез,
    али је зашивен, па ми није јасно
    чему служи?
    Виђао сам на скоро свим
    сакоима зашивен прорез, па
    зато питам, требао би цвет да
    се протури ту или тако нешто.

    Неђе ради естетике, а неђе може и да се распара, к'о они џепови са стране, па да буде функционално.

  17. krompir, ne mora. To bi trebao da je sportski sako, uzak, i sl. i to je samo "modni detalj". Ja sam se pitao ko klinac to.
    Oni široki ko Voja Koštunica što nosi, oni imaju džepove i sl. za ljude u godinama koji bale non stop. Bar ja mislim, ne moram biti u pravu.

  18. jesam ja lud ili je bila neka tema sa nekim srbima? sad ustao, glava boli a ono ništa da kontam a nestalo vode
    šta bi jebotebog?

  19. sve je bio samo san

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.