Разноразно питање

  1. Јел зна неко можда што дупе мора да прди кад курац пиша?

  2. напи сали споразум

  3. isprazni se bešika, smanji pritisak na prostatu i debelo crevo, a mišić ti se refleksno opusti

  4. jel tako i devojcice rade?

  5. isprazni se bešika, smanji pritisak na prostatu i debelo crevo, a mišić ti se refleksno opusti

    U prevodu: Dodje to zgodinama!

  6. nemam pojma, nisam imao vremena da razmišljam

  7. Мислим да је Радјардов одговор тачан, али хвала и осталима.

  8. Znaci zvuk sa yt videea mi ostaje i kad ga ugasim znaci predjem na sledeci video zvuk od proslog mi ostaje

    zna li iko u cemu je problem

  9. zaglavio ti se zvuk u zvucniku

  10. Znaci zvuk sa yt videea mi ostaje i kad ga ugasim znaci predjem na sledeci video zvuk od proslog mi ostaje

    I meni se to dešava. Mislim da je ovo što ol kaže ali probaj prvo da ugaziš sve tabove u jutjubu pa pokreneš pounovou

  11. zaglavljuju vam se zvukovi u zvucnicima lolo
    koja tripcina

  12. To je sve jer su Amerikanci oslobodili žute gremline

  13. imam ja recept za sprej protiv njih

  14. Kako se menja boja slova na četu?

  15. Pa moras imati priznanje.

  16. Zangecu jesi probao da makneš uninstall iz kompjutera?

    http://i.imgur.com/TjaWIeo.jpg

  17. Možete li mi odabrati ovu definiciju http://vukajlija.com/kvant/611389 ?
    Hvala!

  18. Banovanje autora Leteći medvjedić je stvarno gej potez...
    Da li biste je banovali da je po svakom posteru ostavljala komentare tipa: super +++, svršila sam bacivši oko na ovo remek delo, ulogovala sam se da dam plus i patrik i slične?
    Ne želim da ganjam neku pravdu, ali ovo je glup potez od strane tog moderatora.

  19. Dobro Hogare, ja ću da zamolim da je odbanuju a ti mi nadomesti 20 pluseva ok? NIje da mi je bitno pošto jebem koliko sam dobar autor ali kad već teramo pravdu. Jel to ok?
    Edit: Osnovno je jebeno pravilo da se ispod sadržaja ne piše skor i da se linkovi ne lepe u negativnog kontekstu. Seri u komentari minusiraj ali nemoj da navodiš ljude da misle kao ti. Ovo bih napisao da se radi o bilo kome boli me kurac.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.