Разноразно питање

  1. Može li neka preporuka ultradobre komedije, SF ili horora da skinem s torenta? Koštunica sam u poslednje vreme, a gleda mi se nešto dobro. Znaću da cenim dobru preporuku.

  2. Movie 43 objedinjuje sva 3 zanra

  3. Nije bilo dobrih komedija zadjih 20 godina. Jedino oni animirani crtaci, ako volis to.

  4. volim crtaće, ali ne toliko, ovaj movie 43 zvuči zanimljivo

  5. Ja taj moovie 43 ne preporucujem nikako.

  6. муви четрезтри јебе маме

  7. Nisi rekao šta ti treba tačno? Ja horore i sf ne gledam, ali komediju sam do pre 6 meseci gledao baš dosta. Jel mora 2013-2014 ili mora stariji? Na foru Amer. Pie, ili na foru Hot tube time maschine (bliži tvojim godinama), ili oni romantične kom., ili crne, imaš vazdan stvari.

  8. komedija na foru da je neočekivano smešna, hot tub time machine me oduševila, takođe i John dies at the end, ne volim romantiku jer mi se žena raspilavi, crno ne voli ona pa moram da gledam sam - pitam za najnovije jer sam filmofil pa je visoka verovatnoća da sam sve te starije već gledao...

  9. Ako ti se dopao "Hot tub time machine, pogledaj "FAQ about time travel" :)

  10. gledao, tri puta :)

  11. E jebi ga. A "The World's End"?

  12. to nisam, palim torent odmah :)

  13. Ја не гледам више комендије на туђу препоруку јер нема сваки исти критеријум шта је смешно нити сви људи воле исте врсте хумора. Ја волим дебилизме типа Фреди гот фингрд и Муви четрез три и онда ми неко препоручи Смрт на сарани онако одушевљен, ја погледам и сморим се ко леб у кеси.

  14. Imas Real Steel gl. glumac Hju Dzekmen, ukratko on je trener robota boksera koji se biju pesnicama u ringu kao

  15. Meni je čudan smisao za humor, ja sam se na delicatessen ismejao kao ludak. Ovaj John dies i FAQ su ludi filmovi do bola, totalno uvrnuti kao Goli ručak :)

  16. "Smrt na sarani" kida :)

  17. gledao sam real steel, dobar film ali mu fali drugi deo :)

  18. E, a SF-ove ako hoćeš, obavezno "Moon" ako ga nisi već gledao, a približno ozbiljan je i "Europa Report".

  19. Moon sam gledao, odličan film, ovaj drugi ću skinuti. Nešto mi se čudno zbiva, torent ćuti i neće da skida, do sad mi se to nije desilo na mts...

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.