Разноразно питање

  1. što više jebeš, manje imaš bubuljica

    ili drkaš, ako jebati nisi u mogućnosti

    ako ulaziš u fazu nejebice, stižu ti bubuljice i svi znaju da ne jebeš i šapću oko tebe na kafi

  2. znači toeto
    odoh u klabing onda da nemam bubuljice

  3. Ali sbubuljicama - neš jebati.
    U pat poziciji si.

  4. pa nemam ih ja puno, jedva se i vide tih par

  5. nego da znam ako krenu

  6. jebaću ja htele ili ne , a hteće hehe. svejedno, ne jebu bubuljice, jebe kurac

  7. Idi u apoteku, prodaće ti one nešto sigurno...

  8. Је л' ово Каизен осетио да ће да баци кашику кад је отворио гробље?

  9. Imal neki sajt koji može da pravi >10 sek gifove?
    I imal neki koji može da seče gifove (npr, traje gif 8 sek, ja hoću prvih 6 samo)

  10. Може ли ово да се врати међу живе? http://vukajlija.com/picka/696779 Јесте спрдња, али не тражи леба и чини ми се да је смешније од 90% ствари које ми блеји на профилу.

    Унапред захвалан на разумевању,
    љубим курац с поштовањем,
    и тако то

  11. Jel andergraund muzika andergraund ako se pusta na radio mislim ono ima onija stanica koje pustaju samo ''andergraund''

  12. make A gif za druga dionysia

  13. Da li će sada groblje, budući da je dostupno mnogima, biti argument za plagijat?
    Na primer, hajpotetkli spiking, uzmem lepo Melkijadesovu ili Zmijinu ili nečiju dobru defku koja je iz nekog levog razloga na groblju i objavim je. Ona tehnički nije plagijat, jer u pretrazi se ne pojavljuje, na groblju je. A opet, u suštini jeste plagijat.
    I, šta onda?
    Ili, neko objavi vrlo sličnu defku, nije plagijat, ali je poenta slična. Itd.

  14. Питај Локсија.

  15. Није плагијат...ја личим на покојног деду и нисам плагијат сто посто.

  16. make A gif za druga dionysia

    Ma tako sam do sada išao, ali nijedan sajt ne pravi preko 10 sekundi gif. Inače sa jutjuba je najlakše preko yourepeat.com praviti gifove, odmeriš i presečeš.

    Neki sajtovi nude do 5 sek, do 10 za reg članove mamu im jebem u usta.

  17. Da se osvrnem na priču iznad...

    Pozajmljivanje ideje s groblja nije kažnjivo, ali onda makar da ne bude prepisivanja, već ih učinite svojim. Posebno ako je dobar izraz završio na groblju, a nema druge takve definicije, što da ne.

    Ukoliko se svesno traži po groblju i prepiše, ili tek malo izmeni neka "fazonska" definicija, onda jes' malo ljigavo.

  18. To jodžo, njega sam smetnuo s uma pre par dana nešto bagovao...fala

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.