Разноразно питање

  1. Kreten joj pričao kao bi joj mazio pedu i leđa

    jel bas konkretno cmar ili samo guzove? posto verujem da bi i taj detalj uzeli u obzir na sudu kao olaksavajucu ili otezavajucu okolnost?

  2. E ne znam sad...nije da sam imao želju da čitam šta je sve pisao...

  3. Па код нас барем није забрањен, ни кажњив секс са особом старијом од 14 уз пристанак, је ли... Мада то није ни битно јер вас је неко извозао само тако.

  4. I neka je... ovaj bilmez je bar naučio lekciju.

    A ja sam bar shvatio koliki sam moron.

  5. људи схватите већ једном, није 18 него 14 јебо вас пас

  6. узмите закон па прочитајте јебо вас курац више са тим "напунила си 18 сад си легална хехе"

  7. узмите закон па прочитајте јебо вас курац више са тим "напунила си 18 сад си легална хехе"

    Озбиљно, нисмо ми пуританско-секташка Америка коју су основали људи који се копчају до грла у јулу месецу да би штитили верност своје ћеркице мезимице коју пегла Индијанац Џо у амбару.

  8. Је л' реално да овом лику рибе лајкују фотке и остављају коментаре само зато што држи неку агенцију за маркетинг. А можда је лик мачо мен, извињавам се ако сам погрешио.
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4549275058889&set=a.1572755007748.2083254.1501734408&type=1&theater
    https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/578346_4549275058889_1153446556_n.jpg

  9. sta seres, ja na ovoj slici vidim da su je lajkovali samo OK TAXI, mladen manojlovic i dusan ciric

    a komentarisali mu sliku neka tri retarda sto rade u njegovoj agenciji...riba nema kilometrima daleko od ove slike

  10. sto lepo nije odgovorio i sa ove strane je policija,pozdrav kolege.

  11. Lajkova 5
    3 muskarca
    ok taxi
    i jedna zena

  12. tilmo pedercino jedna, zasto kacis profil mog rodjenog brata??
    aj nek obrise neki mod ovo...koje si jebeno govno jebote

  13. dispecerke iz ok taksija.

  14. Hah, kakav je cvonjak.

  15. 17 lajkova wow
    PUCAJU SERVERI

  16. koga uopste boli kurac da li je neko nekog lajkov'o...

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.