Разноразно питање

  1. Fala, Lukse, mađijo!

  2. Синиша Лима

  3. Ово је ЋЕ а не ЋУ!

  4. Opušteno.... ću ću ru ru ću :-D

  5. а да си питао како иде она песма Џ Џ Џ ЧЖ ЏЏЏЧШ ЧЏЧ ДЖЖ ДЖ ДЖ ЧЖ нико не би знао!
    Нормална музика 1 - металике - 0

  6. Ово је ЋЕ а не ЋУ!

    ćut-ćut-ćut-ćut-ćut, ćut-ćut-ćut-ćut-ćut, ćut tu! xexe kakav sam bog humora

  7. Hehehe dobaar!

  8. Može li da se skine onih lapo tasa za reakcije? Ono vreme između pravljenja 2 reakcije? Splasnulo je ionako pravljenje, a ima ljudi (ja na primer) kad je skor recimo 0:2, ili 3:4 sam brišem, a ide na klinac da čekamo za sledeću.

  9. а да си питао како иде она песма Џ Џ Џ ЧЖ ЏЏЏЧШ ЧЏЧ ДЖЖ ДЖ ДЖ ЧЖ нико не би знао!
    Нормална музика 1 - металике - 0

    Metallica-The shortest straw

  10. која је процедура за промену, тј. у мом случају дотеривање ника?

  11. модови реагујте, већ пар вас је било активно од како сам питао

  12. Пошаљеш Каизену поруку.

  13. Добио сам понуду преко нво да идем у Будимпешту на 9 месеци и да учествујем на неким семинарима. Стан и храна обезбеђени, нека платица приде, а ја се размишљам да л' да идем или не.
    Драги Браво,
    јесам ли ја нормалан?

  14. Зна ли ко како се крећу цене по Хунгрији? Оно, храна, пиће, одежда и те основне потрепштине.

  15. Ako ćeš da jedeš i piješ po Budimpešti ponesi mnooogo para. Ako ćeš imati neki aranžman sa mađarskim domaćinom odmah mu objasni da nemaš mnogo kinte i da te vodi u restorane gde cene nisu visoke. Najbolje ti je da klopu i piće kupuješ po marketima i opijaš se u samoći svoje sobe.

    Ako si iz BG, onda ti je sve jasno - što bliže centru to više para.

  16. Ма тамо ми је све сређено, плаћени стан и храна, ту немам цимања и трошкове, него овако с времена на време ако 'оћу да изедем неки ћевап ил да сурдукнем пиво, чисто да ме мине жеља.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.