Разноразно питање

  1. Jesi li ga pita'?

  2. Ne, kapiram da PVT-ove ni ne gleda kolko mu ih šalju. Moš ga ti pitat, bolji si s njim? Da mi promijeni u "raksidemozga". Aj dok ga ti pitaš ja ću ti za to vrijeme napisat zahvalnicu.

  3. AHAHAHAHAAHA, ja mu pre neki dan poslao hitnu poruku, čovek stigao da je pogleda kad sam je ja već zaboravio. Nema on vremena da sedi ovde stalno kao ja :)

  4. Не знам шта вам је то са кајзеном, мени човек одговори за сат-сат и по.

    Него ја имам питање.

    Имам проблем са налажењем једне песме.
    некако сам нашао ХЕЈ ЏО од Милета Богуновића. Песма јебе. А све што сам знао из песме јесте: А КЕЛНЕР ТРЧИ ДА МИ КАЖЕ ДОБАР ДАН

    Не могу да нађем једну другу песму од које знам само следеће:
    КАД САМ СЕО СЕО СЕО СЕО СЕО ЈА САМ ЈЕО ЈЕО ЈЕО ЈЕО ЈЕО ЈЕО

  5. to ti je Laboratorija zvuka, nije ja sam jeo nego DA BI JEO - mislim da je Lepo telo ili neka sa tog albuma, ne sećam se više, a na poslu ne mogu da proverim

  6. imam jedno pitanje. interesuje me kako se i kada covek odluci da navija za klub za koji navija. vidim kolju se ljudi vazda oko toga, pa ono...

    je l to ide po principu vidi ova crvena za devojcice, odo ja za crne/crvena mi istice boju ociju, skroz bi mi stajao njihov dres dok skacem po tribinama/cale, deda, pradeda, askurdjel svi navijali za ___ pa i ja sledim tradiciju/oni su vazda bili i ostali najbolji a ja navijam za najbolje...
    i kad uopste dodje do toga da se opredelis?

  7. imam jedno pitanje. interesuje me kako se i kada covek odluci da navija za klub za koji navija. vidim kolju se ljudi vazda oko toga, pa ono...

    je l to ide po principu vidi ova crvena za devojcice, odo ja za crne/crvena mi istice boju ociju, skroz bi mi stajao njihov dres dok skacem po tribinama/cale, deda, pradeda, askurdjel svi navijali za ___ pa i ja sledim tradiciju/oni su vazda bili i ostali najbolji a ja navijam za najbolje...
    i kad uopste dodje do toga da se opredelis?

    Isto pitanje i mene muči!
    Ja sam krenuo iz čistog konformizma da navijam za zvezdu jer su svi drugari navijali pa ajd i ja ću, iako mi je bila odvratna crvena boja uvek mi se više dopadao grb partizana (lepši logo imaju). Kasnije Čikago Buls zbog Ćazima Džordana 23, a više mi se dopadala estetika Šarlot Horneca sa onim stršljenom kako tapka loptu.
    Klinci imaju tu pičkastu osobinu da uvek bodre najjače u tom trenutku, dok kad odrasteš navijaš za slabijeg. Sad bih u meču Đovaka i Bozoljca navijao za Bozoljca! Mada ne pratim ništa ali ako bih morao da gledam utakmicu navijao bih za slabijeg. Ili bih navijao da bude što više golova nebitno ko daje, samo da se nešto dešava na terenu. Treba ukinuti sport. Smara i loše utiče na mlade.

  8. Неко због традиције, неко јер жели да руши ту традицију из револта, неко јер је у том периоду одређени тим доминантан, неко због боје дресова, неко због једног играча, неко због утицаја средине, а неко јер просто осјећа да је тај клуб једини за који вриједи навијати.

  9. Imam teoriju:
    Obično su tate navijači - ako si dobar sa ćaletom kao klinac, onda navijaš za isti klub kao i on, ako nisi, onda za neki potpuno suprotan.

  10. mhm... ja recimo ne mogu da se odlucim izmedju barse i reala. barsa ima izuzetnog iniestu, koji je svuda po terenu, polomi se covek, a opet nepravedno zapostavljen, dok real ima medenjaka marsela sto skakuce s onim loknicama i divnim dupetom... khm... mada kontam da cim se dvoumim, u stvari i ne mogu da budem pravi navijac. valjda to treba da bude - znam od pocetka, osecam nesto, toe taj JEDAN.
    ne znam...

  11. ИЗДАЛА СИ КРАЈ АЖДАЈО!

  12. А има разних принципа, ал (треба да) навијаш за онај клуб који је из твог краја (локал патриотизам), ти имаш много добар клуб у крају, немо се зајебаваш.

  13. Ја сам са ћалетом супер, он "звездаш", а ја гробар.

  14. mora me odvedes prvo na utakmicu da viiiidiiiim ja taaaj klub :pp
    moram da ispitam koje su mi opcije, pa tek onda da se definitivno udam...khm... opredelim ocu reci...

  15. Па то, мораш мало да пратиш, онда крену да ти се развијају осећања. Да сазнаш историју, ово оно, а и боје су битне, некоме одговарају светлије некоме тамније нијансе, неко зготиви клуб због неког симбола, маскоте, стадиона... Свашта ту има.

  16. Да, ето, кад је Реал с Нишаве харао по Европи де је била Барса, ГДЕ? Нису ни лигу шампиона тад имали ни ништа... лололо

  17. znaci kazes za real da navijam?
    dodzi marselo, bobmbonice kekekeke

  18. zna li neko gdje su sada stali sa snimanjem GOT-a, do koje knjige su stigli? i gdje mogu naći te knjige na netu da čitam?

  19. Je l' zna neko neku pesmu, nešto: ''ću-ću-ru-ru-ću, ću-ću-ru-ru-ću ću, ću, ću, ću''? Bila je popularna pre nekoliko godina mislim, stalno se vrtelo po radiju i izluđivalo me.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.