Разноразно питање

  1. А ко ти посло и којим поводом? Мсм није добро, значи да се неко с ким се дружиш пали на жене с хоботницама... Втф из дет ол абаут?

  2. Možda je jedna od onih zloslutnih poruka kojih moraš da pošalješ 10 raznih osoba da te kakvo prokletstvo ne bi snašlo. Šalji dalje što prije da te jad ne nađe! Počni od moderatora.

  3. A, ne, Mesjo, nije baš toliko nenormalan da mi šalje lančane poruke, granica se mora povući negde. lel

    Ma, nebitno, Enemi, neka lejm interna fora, sad skontah. Xexe, interna.

  4. lel se piše malim početnim slovom...

  5. Tentacle rape time? Tentacle rape time.

  6. Ispravljam momentalno.

  7. Ima li neka tema gdje mogu pitati za pomoc da napisem nesto

  8. pa tako se to kaže valjda, one slike (ali ne enim) sa ženama i hobotnicama

    ahahhahahahahahhahahahahahha

  9. Treba mi pomoc oko pisanja sastava na temu Sto za tebe znaci prosirenje Evropske Unije.Zelio bih neke savjete koji ce mi pomoci da napisem uspjesan rad.Hvala unapred

  10. Zajebavaš da vam dali takvu temu u školi?

  11. Најбоље би било да направиш тезе и онда по тим тезама да радиш.
    Пре тога увод. Увод нек буде питак и неутралан. Реци како је то један јединствен политички пројекат настао у двадесетом веку итд итд.
    - Прва теза нека буде мало о том пројекту, мало детаљније.
    - Друга теза нека ти буде ВЕЛИКА СРБИЈА И ЗАВЕРА ПРОТИВ СРБСКОГ РОДА ОД СТРАНЕ ЗАПАДА ВАТИКАНА И НАТО ПАКТА НАПИШИ СВЕ И ЗА ГМО И ХААРП НЕМОЈ НИШТА ДА ПРЕЋУТИШ, НЕ У ЕУ НЕ У НАТО, НАТО У БЛАТО
    - Трећа теза, ту би већ требао да поставиш неке границе, нпр. КАРЛОВАЦ КАРЛОБАГ ВИРОВИТИЦА

    И на крају закључак, нешто онако, аналитички о свему томе, где смо ми у целој причи и како би ВЕЛИКА СРБИЈА БИЛА НОВИ ГАРАНТ МИРА И СТАБИЛНОСТИ У РЕГИОНУ.

  12. Odličan sastav enemi!

  13. Хвала, контам ја то добра деца и те форе, и ја сам био у школи врло добар четри х)

  14. I ubaci da ne razumeš kako ćemo to izvesti da mi uđemo u EU, a onda mora i Kosovo sa nama i zapitaj se da li onda možemo da deportujemo šiptare u peć.....khm....Albaniju koja neće biti u EU. To bi mogao kraj da bude. I nacrtaj Trepču.

  15. I onavezno velikimk slovima na kraju da napišeš
    VRATIĆE SE VOJVODA

  16. I da veruješ kako neće dugo EU opstati, jer ruski međed se naljutio i prvo će da im zavrne gas, a onda šije.

  17. Vidiš da je decxko hrvat.
    Samo oni mogu da muče decu takvim zahtevima.

  18. Da, jebote, kod nas nema potrebe za takvim zadatkom.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.