Разноразно питање

  1. Klišina je već kod mene bila vredna i definicije, al' to sam siguran da si čitao.

  2. Klišina stvarno ubica, nema sxta!

  3. Osbojkašice su i dupe i lice. Ove vaše muskulaturne mlogo.

  4. Tilmo, nema kurvi južnoprugaških u mom inboxu!

  5. Pozdrav mom bratu Provironu.

  6. Uzvraćam pozdrav srcu mi milom Bohoru. Budi poput sunca i pali i žari po moru.

  7. Osvetlaću ti obraz! <3

  8. Daboga ti guzica izgorila :D

  9. *Izgorela
    Hahaha
    Boh uvek dupe uza zid drži

  10. Kako sa fb aplikacije da podelim link do neke slike. Tj ovde da podelim. Nema takva opcija?

  11. imas strelicu gore desno pa copy link

  12. To može kad sam na profilu pa idem na objavu. Ali kad uđem u slike i onako ih uveća da listam, ima ona ona tačkasta linija u uglu i opcija šer, i šer eksternal. Ali na eksternal nema opcija kopi link.

    Znači mogu samo da listam po profilu dak ne nađem fotku, iz albuma direktno ne može?

  13. pa kako nece share external

  14. Hoce, izbaci dropbox, gugl disk, viber i to, ali nigde kopi link.

  15. Zna li neko koja je pesma u novoj mts reklami gde je sve kockasto?

  16. Je l bio neki poster sa ovom slikom i forom da gledaš da l si upao na budžet.
    Hteo da napravim al cenim da je preočigledno.

    http://gdb.voanews.com/8438B458-5FC4-4051-81AB-9E3F4B238E6C_mw1024_s_n.jpg

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.