Prijava

I muzu te. Bukvalno xd

haha pa ne znam bas da l bi tako bilo, zavisi kako bi sve bilo postavljeno i za koga su organi i kako, ako zelis najbolju genetiku onda da nadjes tako neku momcinu i njemu se titraju jaja a on samo puni svaki dan ko rasplodni bik xd

A brt ne bi ti dali da pijes, drogiras se, jedes meso svaki dan...mora da budes zdrav jbg inace bih se prijavio xd

a to je fazon 10 likova na milijardu ljudi ajde da kazemo evropa i severna amerika tu bi krenuo taj trend, kontam to bi bilo dovoljno za svaku krvnu grupu po par glavica, e sad sa ribama pitanje dal isto tako posebne pa da radjaju mada sporo bi to islo, a i pitanje je kako bi nasao te ljude da l bi bili spremni da rade tako nesto hmm

Pogledaj iznad

U melencima se nesto slicno otvara

Lakse naci nekog ko je podoban, srgati ga i uzeti sta ti treba. I jeftinije

Dionysio
I drze vezanog da ne polomis komsijinu tarabu, da mu se ne zaletis u detelinu

Hahahahahah

Ovo podseca na film ostrvo.

pa da, ali pricamo u nekoj daljoj ili blizoj buducnosti, da bude sasvim normalna stvar, pa i za srednju klasu posle nekog vremena, mozda bude ponuda razna, bubreg od boljeg i losijeg, pa cene variraju, brze i lakse stvaranje organa losijih za srednju klasu, pa mozda i opcija da sa svojom zenom odes i date dete pa ga za odredjenu cenu oni gaje i taman kad vam zatreba tu su organi xd e sad ovo sve zvuci ko ludilo i nemoguc sistem, ali uz noviju tehnologiju i picke materine ko zna

mada kuda idemo sa politickom korektnoscu ili sta je ovo koji kurac nesto ne verujem da bi moglo u skorijoj buducnosti

Brt ja goru ideju nisam skoro cuo realno haha

Armin gleda previše serija čini mi se xd

Hahah pa nije ideja jebena nisam mislio da papet i ja gajimo ljude pa da valjamo organe xdd
Nego reko da l mislite da ce biti to za vaseg zivota npr. Znaci gaje se ljudi sa ciljem da se od njih uzimaju organi posto je nestasica solidna organa

Koja je ovo serija ili film tronozac, taman sam mislio eto jos jednog scenarija xd

Ovo što kaže Dionysio - nisam te ponysio

Takva farma već postoji i zove se Istočna Evropa i Južna Azija

Natrpaju u beli kombi na Smederevcu i probudiš se bez bubrega

A zuta kuca nista a?

I rispekt istocnoj evropi i juznoj aziji ali mislim da po africi kasape ne pitaju

Znam za pricu jebiga vrlo verovatno je da je istinita mozda i nije al cale koji radi u Africi (mislim JAR, mozda neka druga zemlja) pricao cerki ona meni jebiga valjda ne laze cerku, al kaze kamiondzija jedan tamo (nas covek) zgazio dete na putu, i zvao crncuge policiju dete jos bilo zivo, i oni ga dokusure, jos mu kao nesto kazu ucinili smo ti, tj. na foru sledeci put ne zovi samo pici dalje, nece niko to da istrazuje, ako ih zoves onda samo mozes najebati, nego pici dalje, ne okreci se, boli kurac nekog za dete/coveka manje vise.

E ako je tako za celog coveka, onda je jos LIBERALNIJE za deo jebiga.

"flattard" flat + retard

pa ne znaci ovo ovo, nego flat + tard = ravno + izmet

Znam za pricu jebiga vrlo verovatno je da je istinita mozda i nije al cale koji radi u Africi (mislim JAR, mozda neka druga zemlja) pricao cerki ona meni jebiga valjda ne laze cerku, al kaze kamiondzija jedan tamo (nas covek) zgazio dete na putu, i zvao crncuge policiju dete jos bilo zivo, i oni ga dokusure, jos mu kao nesto kazu ucinili smo ti, tj. na foru sledeci put ne zovi samo pici dalje, nece niko to da istrazuje, ako ih zoves onda samo mozes najebati, nego pici dalje, ne okreci se, boli kurac nekog za dete/coveka manje vise.

E ako je tako za celog coveka, onda je jos LIBERALNIJE za deo jebiga.

Nije ti interpretirana prica na pravilan nacin ili je lagala.

Prvi savet koji dobijes u Africi (pored da obavezno koristis kurton zbog visokog procenta side) jeste da u slucaju saobracajke pobegnes sa lica mesta do prve policijske stanice. Nikako da se zadrzavas na licu mesta, tad ce te lokalci iskasapiti bez razgovora. U policiji ti spasu zivu glavu, policija ne dira strance osim eventualno u Angoli i Juznom Sudanu, mada ni tad ne biju vec ucenjuju da ti uzmu koji dolar. Muriji das stotinak dolara i oni te evakuisu.Svojim ocima sam gledao kad su lokalci kamenovali lika koji je kamioncicem roknuo dvoje na motoru, takodje lokalaca. Znaci laz, milicija strance opasno cuva, jednom mi je sef policije rekao da mu je bolje da izgine 100 njegovih lokalaca nego ja, ne zato sto sam poseban vec imaju takva naredjenja sa vrha vezano za strance.

Kakav je osecaj nositi pistolj po gradu, u kafani i to je l ko da imate jos jedan kurac ili opisite to