Prijava

LOL Boh, očekivao sam baš da se ti prvi javiš

Samo sam hteo da primetim da pesma ne ide raka mata telefon, nego raka mata fon, znači treća slika da bude

http://i64.tinypic.com/1zl8412.jpg

Prodaje li neko morda el. dzitru, po mogucnosti s pojacalom ??
A da nije skupo :/

Studenti fona - frizurica sredjena pomorandza cedjena. Nose odela na faks, tripuju biznismene od prve godine

Јербо урбано, само урбано!!

Pitanje javno za Marka, ako bude procitao ovo:

Posto ti drzavni posao nije smesan a selo gori jeste, el mozes da mi objasnis sta je smesno u "najsmesnijoj sceni" kad Sin Dragan kaze
Ne dirajte nista ,reko tata da sacekate dok se on ne vrne.

Ja vec godinama ne mogu da skontam, mozda sam priglup.

smešnija scena od bilo koje iz državnog posla sig

i ja sam se pitao uvek sto jebac gotivi selo gori a baba se ceslja bez drkanja

Nikad nisam pogledao vise od 2 minuta bilo koje epizode selo gori a baba se ceslja.
Znam da ima onaj jedan sto kao trazi pivo stalno, manda, radasin da je kao narator i to je to. I da. Msm da mu zena ima rak.

Ja nisam mogao da gledam selo gori jer je imalo previše depresivnu atmosferu za mene, averidžini sa ljubavnim i zdravstvenim problemima...

Ja sam pogledao celu seriju i predepresivna je. Muzika ona pod broj jedan, pa svi nešto bolesni, pa one mučne scene kad neko iz petlovca dodje u kontakt sa nekim iz civilizacije pa ne ume da priča nego sve nešto zamuckuje i znoji se... Umrem od smeha kad neko kaže "šta je s tim čovekEm" ili kad sin dragan dodje u grad, ali me isto tako protera prolivčina kad god radašin kaže za neki predmet da 'ćuti' tj stoji. Baš me spiči transferčina preljuta tad

Koji kurac da joristim ako hoću da krijem ip adresu

ма спрдам се, срање серија у сваком сегменту

иначе имам инфо да је радашин на свему штедео тако да му је од сваке епизоде остало чисто по 100к евра, чак је добио од неке организације за борбу против рака дојке 200к да стави у сценарио како се његова жена разбољева да би гледатељке ишле на контроле и то

много жесток блам су све те "озбиљне" сцена, што се тиче хумора ту се нађе понешто да ми изазове хех ал свакако боље од државног посла

U Selo gori, ŠTO BIH NAGLASIO, ubedljivo najbolju sisu ima ćer Milona. To sam video jer se bas dobro razumem u te stvari, a hteli su to da sakriju

занимљива опсервација, мислим да нико није ни обраћао пажњу на њу

Kost i koza je, nema nikakve sise sad sam na guglu gledao

Ivana > Ingrid > Milona