Prijava

Otvori sa nekog lažnog mejla profil i kad treba da skineš knjigu, pojavi ti se opcija da nešto uploaduješ, a to može biti bilo šta, ne proveravaju, ja sam svojevremeno uploadovao prazne txt fajlove, neke bezvezne pdfove itd. i kad to uradiš (možda će ti tražiti više takvih fajlova), onda će ti se ponuditi opcija da skineš tu knjigu besplatno

a ti si taj što kači govna na scribd

Posto je ta knjiga kad se regularno plati?

Ova koju ja hoću košta cirka 500 dinara. Imam je ja, nije to frka, nego drugaru treba, a ne može da ode da kupi.
EDIT: Imam sa torenata jedno 5000 komada knjiga, oko 29 gb sve ukupno, ima se šta aploudovati.

500 dinara u knjizari ili da se skine sa sajta?

U knjižari, i to jednoj jedinoj u NS na faksu.

Pa daj je onda drugaru ako mu treba.

Dam mu govno pasje, 300 kilometara je daleko od mene.

posalji po nekom autobusu ako ima jedan autobus dotle

das vozacu za cigare i pivo

Jok, iz Subotice slabo šta ide za Sarajevo i okolinu. Smisliću nešto već, nađoh sad neki sajtić, pa da vidimo šta će biti.
EDIT: Fak jea, radi sajt: https://dlscrib.com/
Skinuta knjiga.

Dobro a posto je da se skine na onom sajtu na kom si hteo da izbegnes placanje, nisam ni mislio na knjizaru u prvom pitanju

Mislim da je oko 10 dolara ili takvo nešto, ali na mjesečnoj bazi, što za toliko knjiga stvarno nije puno, al šta znam, izbjegavam online plaćanje kad god mogu, pa se zato ne registrujem.

da li ima ovdje neko ko je diplomirao ekonomiju, da radi kao broker ili bar da se razumije u ekonomiju? zanima me kako bi dešavanja u španiji i na korejskom poluostrvu mogla uticati na evro i dolar, odnosno na njihov pad ili eventualni rast?

Ja sam ekonomista, poljubis mi kuarc i on naraste kao spanska pomorandza na korejskom poluostrvu.

Nema na cemu.

komercijalista budi dobar, trebaju mi informacije

Pa brate, ovde su sve sirotinja, teško da će ti neko dati dobar savet.

ima ovdje umnih ljudi haha
ne znam nikoga iz te branše, a dobrodošli bi mi savjeti. konkretno me zanima dolar.

Sad će pseto da se javi, on uvek uma neku teoriju. Xd