Prijava

sta kenja protiv knina onaj maleni kmezavac

a za napade panike je fazon da krenes razmisljati i onda se skoncetrises na to lose razmisljanje(o cemu god da je) i ravijas teorije i odes u kurac na par sati,bitno je samo da se malo otreznis i kazes koji mi je kurac

ja sam jednom tripovao da jedan lik je stavio u kafu neki otrov da hoce da me oslepi HAHAHHA

mada to je paranoja vise,panika je jacha rec od toga

idem sutra u Temišvar
Jel ima neko iskustva odatle? Ili neki dobar predlog za kafić ili bilo sta?
Rumuni pečalbari čujem da su jeftini

TI SI BEŠE ONAJ BEZ RUKU U VODI HAHAHAHHA

Koja muka mora da te protjera da odeš u jebenu Rumuniju? Jel toliko crn tvoj život grešniče?

Bio ortak sa ribom cuo vrh price kao lep grad sve ful. sranjcuga kakve nema dve tri ulice par kafica nema gde da odes nema sta da vidis. nema menjacnica nigde,rumuni stoka,jedan trzni centar i toliko. Bolje da odes u sleters banju.

Nisu jeftini puko je iste novce kao da je otisao u frans za veceru u nekom restoranu koji je prosek bio. I ne znam koliko moze da ti bude jeftino bilo gde u inostranstvu jer tvoja plata malo jaca od proseka republickog je kurac i za bugare

Gde ima snimak kocenja sa djanijem ? Znam da je neko odavde snimao sigurno

ajde da i ja jednom ispadnem dobar pa da pomognem, evo djoks stajl

https://vimeo.com/204095592

mada iskreno ne znam koji ce ti ovo kurac al dobro imas svoje razloge sig

Pa u temisvar se i ne ide na velnes vikend nego da se kupi madjarske kobasice i ariel ultra i zeni helanke sa print leoparda. Pitao covek samo gde kafu da popije i gde ima sta jeftino mozda ide i sa penzionerskom ekskurzijom

Kao i da te odžepare, ukradu auto, izvaćare u menjačnici itd, bugari su to.

Ovo za paniku

ollanik
a za napade panike je fazon da krenes razmisljati i onda se skoncetrises na to lose razmisljanje(o cemu god da je) i ravijas teorije i odes u kurac na par sati,bitno je samo da se malo otreznis i kazes koji mi je kurac

do te mere da sam imao faze depersonalizacije i stanja bez ikakvih emocija

I ja mislim da je ovo pri vrhu najgorih stvari koje mogu da zgadjaju coveka.

Kako si konkretno resio to? Obavezama bas ne znam, a i racionalnoscu ne znam bas koliko bi moglo, u fazonu "e ovo je ljudima vazno treba da mi je vazno pa ce mi biti vazno i stalo do toga", ne znam koliko moze to.

Ne znam da li bih mogao da ti dam jednostavan odgovor na to pitanje. Sama tezina toga je mnogo jebena, do te mere da ljudi vise ne mogu da izdrze, ali ima i drugu stranu, pocnes da razmisljas o puno stvari na dosta dubljem nivou, pa u tom razmisljanju dolazis do odgovora koji ti daju snagu za dalje i neke male doze zadovoljstva. Ovo je sad najneobjasnjiviji deo, kao da je okolina u sinhronicitetu sa tobom, da bas ono sto te najvise tisti procitas u knjizi koju si slucajno odabrao u biblioteci, ili tako nesto. I onda istrajavas, a sto duze istrajavas, to se vise adaptiras, i nekako vremenom pocnes da naginjes ka nekom prizvuku normale. E sad, tu vec sebi mozes da isperes mozak i uradis to sto si ti napisao. Ako si vec dosao do saznanja da je sve jadno bedno i iluzorno, sto onda sam sebi ne bi skrojio iluziju koja ce da ti donosi zadovoljstvo. To ljudi u stvari i rade, s tim sto vecina prihvata iluzije koje su drugi ljudi pre njih stvorili i koje su masovno rasirene, pa su nesvesni samog mehanizma njihovog nastanka. Na kraju ti bude i drago sto si kroz sve to prosao, jer ti je omogucilo da podosta saznas.

Pokušaš, razmisliš, probaš neku prevaru u smislu da poboljšaš kvalitet svog života. Uzmeš da učiš nešto, da treniraš, nađeš neki posao, popraviš svoje finansijsko stanje. Onda umesto dotadašnje prakse da ti se nameću problemi, odnekud počnu da se nameću rešenja. Proširi se krug zadovoljstava koja sebi možeš da priuštiš, što logično ide na uštrb stresa, počne život sam da te vuče, i onda sve te loše spike polako krenu da isparavaju iz glave. Ukoliko ti je neophodno društvo, okružiš se ljudima koji funkcionišu na istoj pozitivnoj talasnoj dužini, takvih je istina sve manje ali ima ih. Ukoliko si navikao da budeš vuk samotnjak- još bolje. Sve je barem dvostruko lakše. Možda si opterećen time kakvu sliku imaju drugi o tebi. To je već kompleks i nedostatak ličnosti. Što svakako ne znači da treba da postaneš skot, naravno. Sam proceni do koga ti je stalo. I kome je do tebe stalo, to ceni i čuvaj.

U globalu, kad pređeš u viši rang i zavrtiš neku lovu, počne da te boli kurac, batališ sranja i prestaneš da se osvrćeš. Odjebeš govna koja su te kočila. Ali ne zaboravljaš. Ko je bio ko. I naravno, muzika!
https://m.youtube.com/watch?v=7CiOWcUVGJM

Moram da priznam da mi je drago što ne igram kladionicu i da uživam kad se neki ortak jada kako je pao na kladari jer onda vidim da moji svakodnevni problemi su bar umanjeni za 1 a to je taj kladioničarski neuspjeh.