Prijava

Tridesetogodišnji J. J. iz Donjih Nedeljica, kod Loznice, u ponedeljak 15 minuta iza ponoći, izdahnuo je u lozničkoj bolnici od povreda koje je, sam sebi, zadao nožem sat i po ranije, u porodičnoj kući

псето је имао посла, гле чуда, баш у доњим недељицама код лознице. случајност?

а не псето је ишао у горње недељице сад сам погледао

Samo da se zna ja nisam isao tamo

Hahaha pa nisi snasao sam se xd

https://ibb.co/cyjkMT
Polažem u julu teoriju za vozačku, nisam baš daleko odmakao sa učenjem, ali sam deo o prvenstvu prolaza prešao I nisam naišao na objašnjenje ko ovde ima prvenstvo?? Ja ili bicikl? Okej pravilo s desna na levo je razumljivo, ali ja sam biciklu na levoj strani i on je meni? Ako može objašnjenje bilo bi ok

on ima pravac a ti skreces kolima

a ako bi on podigao desnu ruku da da znak da ce da skrene desno onda opet on ima prolaz jer si ti sa njegove leve strane

Možda zato što on dolazi motoru sa desne strane pa ga ovaj mora pustiti tako da ga automatski I ja puštam, ali šta kad nema motora nego samo on i ja stojimo na raskrsnici? Ko onda ima prvenstvo?

prvo ide on pa motor pa ti.rekao sam ti on ide pravo a ti skreces, mora da sacekas da prodju oni sto idu pravo pa onda da skrenes

Aha, a ako hoće da skrene levo?
Buni me to jer sam pročitao da nije bitno gde ko ide nego je bitno gde se ko nalazi, zato ne mogu da se pohvatam nikako jer je I on meni I ja njemu na levoj strani

onda ce morati on tebe da saceka jer si ti veci i jaci

a tramvaj uvek pusti da prodje prvi iako mozda ti imas prednost po desnoj strani, pusti ga.sa tramvajem nema zezanja

Ahahah

Ako hoce on levo i ti levo a motoriste nema skrecete u isto vreme i to je jedini slucaj kad se mimoilazis sa nekim a da ti je taj neko sa desne strane u toku mimoilazenja

Gdje je i šta radi Ruslana?

у азову је сиг (сиг)

ozbiljno pitanje

prekidam ugovor u jednoj firmi, s tim što mi je godišnji ujedno i otkazni rok, tj. 14. juna zvanično prestaje ugovor, ali od 1. do 14. sam kao na godišnjem. ujedno 1. juna počinjem da radim u drugoj firmi.

zanima me da li ce mi biti isplacena zarada iz prve firme za tih 14 dana godišnjeg, jer se od prvog prijavljujem u drugoj firmi?

Moraju da ti isplate godisnji, nema veze da li si prijavljen na vise mesta. Makar ja msm tako jebem ga