Prijava

TROLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLO
youtube.com/watch?v=qz-O8XmpuoI
HAIIIIIIIII

оћеш да ти јебем матер

браћо, колика је камата на порез на имовину у србији? дакле ако је порез у тромесечју 5 сома и ако се не плати нпр. месец дана колико екстра се типла?

Kako spasiti odeću koja je pokupila boju od neke druge odeće u veš mašini?

Roze ti gace a

Potopi ih u razredjivac

Kita mi dobila boju od tvojih usta.

Elem, jedna bela i jedna belo-plava majica su na belom delu postale sive

I soda bikarbona uz taj limuntus i prašak

Postoje i neke tkanine za izvlačenje boje ili slično ali ne znam puno o tome samo sam čuo

Možeš da probaš sa izbeljivačem nekim ili veniš verovatno ima sredstva i za to

Omašio si forum, idi na ana.rs xd

Eto, da imamo riba na sajtu sad bi neko i znao, jebeni pederbal, ne umemo ni gaće da operemo

nema sanse da vratis staru boju

te majce ne mogu vise nikad da budu ko sto su bile

Stavio sam sad onu kesicu sakupljača boje i te majice u mašinu na 40 pa šta im bog da

Frka je što je nova odeća. Stavio u mašinu da isperem od tuđe znojčuge od probavanja i kojekakve hemudže

Cenim gornji deo trenerke pajdomanštine neke najužasnije

Bijela majica na najjaču temperaturu, opraće se kroz nekoliko pranja, a ova druga - DM sapun za fleke
http://www.akcijeikatalozi.rs/media/catalog/product//cache/265x/3/f/3f1f78a_sapun-za-odstranjivanje-fleka.jpg