Prijava

Gde nestadoše odjednom cenjeni autori radjard kuplung, izijem flips, ollanik zna li ko? Nisu valjda zauvek napustili ovo naše veselo društvo? Armin, Dionisio takođe itd.

Ovako je ozbiljno narušen odnos zanimljivih i nezanimljivih članova ovde

A jbg previše se ukiselio forum, moderisanje ne postoji, dosadilo ljudima kapiram
Još ovo prvenstvo da prođe, pa da se razilazimo polako, vreme je

Patim od insomnije već dve godine, nije ni meni lako

Otišli na ljetovanje pretpostavljam.

Neko ide na letovanje, a neko gleda nba letnju ligu..

Žašto neka drva mogu da im osečeš granu staviš u vodu i za par dana porastu joj žile posadiš ga i primi se prelagano dok druga mogu?

Mislim da to
се заснива на могућности меристемских ћелија (присутних у корену, стаблу, листовима) да се у одговарајућим условима умножавају и диференцирају у трајна ткива и тако затворе озледе на органима или надокнаде читаве недостајуће органе
ali nisam siguran

Pa ako je to zapravo ima logike. Čim ga ja kapiram hahah

Nešto kao rep kod guštera jeli

I kako to da korov mozes da nistis non stop on opet raste a kuruzi, senca I sve dobre stvari se pojebu na prvu.

Mislim da ti korovi imaju lakse seme od kukuruza i lakse ih donese vetar na njivu, a otrovi zaustavljaju procese u biljkama ne u semenu (sa izuzetkom zeazina, telusa i ostalih zemljisnih herbicida).
I jos su korovi nastajali prirodnim putem duze vremena pa su razvili savrsenije mehanizme odbrane od kultura koje su ukrstene u kratkom vremenskom roku.
Mada sigurno postoji genetski modifikovan kukuruz koji moze i totalom da se prska i nista mu nece faliti.

ако се цигани испрскају тоталом, да ли ће се истребити као кукуруз или су они отпорнији постали временом као коров и лакши су па ће их опет бити од 10 до 160

има ли држава средстава да праши против цигана кад заврши са комарцима

prskanje totalom deluje samo na one cigane koji primarnu zivotnu energiju dobijaju procesom fotosinteze tj na zelene cigane.
jer total zaustavljenjem fotosinteze dovodi do nekroze

Kandidat razumeš se vidim
Znaš li za pečurku pod narodakim imenom Babini obrazi i za šta se koristila

Juce sam video suncokrete koji su okrenuti od sunca, da li to znaci da se nesto lose sprema?

to su suncokreteni