Prijava

http://i.imgur.com/stJXjww.jpg

šta je ovo zna li ko, meni liči na debelu žensku nogu savijenu u kolenu

сасвим солидан полубели лебац

Mozda I krompir. Ili onaj deo gde je ruka/noga amputirana.

Nožni palac odozdo sav ranjav krvav itd

Da li je neko imao iskustva sa sudskim izvršiteljima?

Piši šta ti treba sa javnim izvršiteljima ali posle utakmice ću da vidim

Ili na pauzi između dva poluvremena ako nije preobimno nešto

Verovatno pretpostavljaš da sam izbegavao pozive dokle god je moglo, medjutim juče sam radio i nisam bio kući, a stigla topka ko Rat i mir, kevi sam reko da ništa od države i banaka ne potpisuje i tako je i uradila, ali poštar otcepio papirić i ostavio, na papiriću piše da je doneto sudsko rešenje i da ide na oglasnu tablu u sudu, a da se poziv smatra uručenim, kako to može kakva je ovo kabadahijska država ja ne znam. Na drugoj strani sam naveden ja kao izvršni dužnik i ime i prezime sudskog izvršitelja, znači došlo je do plenidbe to je jedino sigurno. Nisam stigao da skoknem do suda i da pročitam što to tačno piše.

Sad, ovo su sve moja laička nagadjanja, a evo citiranog teksta sa obaveštenja, pa mi rastumači šta znači, da li je presuda već doneta i pravosnažna, kad stupa i kako mogu da se dogovorim sa izvršiteljem oko nekog plaćanja na rate nešto brate jel istina da mogu da plene sa adrese prebivališta bez obzira da li se imovina vodi na tebe? Izvinjavam se ako je malo nepovezano ucirko sam se od muke

Obaveštavamo vas da je za vas prispelo sudsko pismo. Kako prilikom dostave niste zatečeni na označenoj adresi, pismo je vraćeno pošiljaocu. Pismeno će biti istaknuto narednog dana na oglasnoj tabli, na adresi suda naznačenog na prednjoj strani obaveštenja. Po proteku roka od osam dana od dana isticanja na oglasnoj tabli suda, smatraće se da je dostavljanje pismena izvršeno.

Sve ovo ovde što si napisao je apstraktno skroz, kako mogu da znam jbt

Ovo sa oglasnom tablom je u redu, može to sad, moj ti je savet da bar odeš i vidiš šta je, zbog eventualnog roka za žalbu, da ne protekne, kako mogu da znam šta ti je dostavljeno ako piše samo "sudsko pismo", ne znam i kako bi to bilo moguće da se pleni nešto što se ne vodi na tebe, ali verovatno u rešenju javnog izvršitelja piše da će se namirivati od plate najpre

Da izboksuješ nešto molbom da plaćaš na rate možeš, ali ne pre nego što ti on odobri, i ako ih nisi već jebao na taj način

Piši na pvt ako hoćeš konkretnije, ovako ti pomognem kurac

A kakva je fora inače sa tim izvršiteljima. Ako si prijavljen na nekoj adresi a nije tvoj stan, oni plene stvari svejedno?

Ili recimo dugujes banci 100k dinara za kredit ili kreditnu karticu, pa.kamata ode na 500k tipa. I sad stvari nekom siromahu vrede 20k. Mogu li da mu zaplene stan ili kuću?

Baš nemam pojma kolika su ovlašćenja izvršitelja.

Naravno da mogu sve da ti zaplene, cak i u iznajmljenom stanu citah bas da se to skoro desilo pa se zalili ljudi ciji je stan

Lol brt ok drži se informera mogu naravno sve može

Ajd neko ko se bas razume da pojasni ovo sta mogu. Ili nek da neki link ako je podugacko pa da citamo.

Toliko se pominju ti izvrsitelji a realno nigde informacija sta mogu a sta ne.

Coa, nemam ni ja više informacija, banuću u ponedeljak ako stignem pošto radim od 8, ne mogu da mi lupe administrativnu zabranu jer šljakam na crno tako da ostaje samo plenidba. Javljam ti u pon šta i kako. Reci mi da li imaju pravo da plene sa adrese prebivališta TUDJU imovinu? Gde mi leži šansa da se iščupam? Postoji li i dalje nenaplativo potraživanje za sirotinju, ili je to postalo isključivo privilegija bogatih?

Gde mi živimo, jebote. I kakva je to moralna nakaza koja može da prihvati posao sudskog izvršitelja. Prokleo se do šurnjaestog kolena