Prijava

I nije zelje paore nego plučna maramica i silne dzigerke unutra.

Ajde ne lupetaj debilko, guglaj sarmice od zelja pa ćeš videti na šta mislim. Plućna maramica jebena lol

jel zna neko cene kvadrata u mancesteru, kupio bih stan tamo u srbiji imam dovoljno stanova a u mancester bih isao kad se zazelim tmurnih oblaka i kise takvo vreme me smiruje

juce se vratio iz grcke, tamo nikad vise, hotel sa 5 zvezdica im je najgori u koji sam odseo u zivotu,,posto su utisci losi moracu opet negde na letovanje samo ne znam gde.sicilija ili karibi sta biste mi vi preporucili?

Sutomore svakao kakvi Karibi šta si ti Džoni Dep
E Svašta

Sve zavisi od tvog budžeta
Ako hoces luksuz pravac Sejšeli, Komorska ostrva ili Madagaskar.

De si Peku ledendo

bekamu i zeni mu je dobra crna gora a vama nije e paradajz turisti moji...

Počeli pre neki dan da mi izlaze pop apovi na hromu iako imam adbloker, pa ako može neko da pomogne bio bih jako zahvalan. Ne mogu nikako da poskidam govna iako sam blokirao neke sajtove koje izbacaju i što me najviše nervira redovno mi izbaca Vangin sanovnik i neke fore za skidanje kilaže, a mene jebe nesanica već neko vreme sve sam se osušio. Jebu Amerikanci sig.

Jel koristi neko Polaris satelitsku, tačnije ovaj arena sport paket? Imam total TV kući, isključivo zbog sport kluba, ali bih do početka fudbalske sezone uzeo i neki arena paket, a pošto ga total nema u ponudi, razmišljam o ovom Polarisu? 3000 ugradnja+650din mesečno za 5 kanala. Ili ako imate nešto slično za predložiti. Veliki pozdrav svim ljudima dobre volje 0/

Džonimir

Počeli pre neki dan da mi izlaze pop apovi na hromu iako imam adbloker, pa ako može neko da pomogne bio bih jako zahvalan. Ne mogu nikako da poskidam govna iako sam blokirao neke sajtove koje izbacaju i što me najviše nervira redovno mi izbaca Vangin sanovnik i neke fore za skidanje kilaže, a mene jebe nesanica već neko vreme sve sam se osušio. Jebu Amerikanci sig.

mozda je malver, skeniraj komp.

i ja sam gledao taj poalris.nije lose sto se tice kinte.za 850 imas sve te kanale koje nude.nije neka razlika.ne znam nikog ko ima.cak ni na netu neki utisci nista.a na netu utisci o svemu.vidim da ima da se plati unapred 18 meseci.onda kao placas 15.popust.izadje nesto vise od 100 evra.sto bi mesecno bilo 700 i koji din.tebi onda jos manje.

Dzonimire izguglaj konkretan popup ima vrv resenje na netu kako

Adware se zove to i sig je to

Kopernikus ima i sportklubove i arene.

Ima 6 sportklubova i 5 arena. Al kako.im je govnjiv sajt, skroz nepregledan.

Kakva govnjiva firma. Igrom slučaja sam sarađivao sa nekim Zvezdanom ja mislim, taj je vlasnik ili neko takvo givno tamo. Klošarčina jedna nepismena koja bi mi digla pritisak kad god se čujemo. Al ono baš prostak najgori. Kako li takvi naprave pare jbmlg.

Sicilija je predivna ako voliš taj štimung. Da sjediš u hladu nadstrešnice neke kamene kuće, topao vjetar nosi mirise ljekovitih trava i začina, fantastično ali fantestično vino i pršuta sa smokvama i medom. Otprilike Hercegovina samo malo više sepija.

Ovo sam čitao glasom onog matorog sa śeširom što je na rtsu pravio reportaże iz turističkih mesta. Lolo

Ima li neko ideju sta se desilo sa blic stripom? Mislim nije da je somborac bio sjajan ali opet je cudno sto ga nema fazon mesecima

Blic je klasicna antisrpska agentura. Malo ljudi zna ili se ne seca da je blic bio glavni inspirator Djindjicevog ubistva. Kampanja koju su oni vodili je bila strasna, jer Djindjic nije hteo da slusa vise Nemce. Pronacicu kasnije neke clanke i postaviti. Izbegavajte blic, oni lazu ljude i rade protiv Srbije.

Ma blic je sranje naravno ali nisam to pitao