Prijava

ne isplati se, ne isplati se izdavati nekretnine generalno

Al u turistickom mestu jbt. Zlatibor.

jaka muda zlatibor, tamo ide samo sirotinja... na moru u redu.

Inače, sarmaluk je specijalitet baš u Leskovcu

Živim 28 godina u Leskovcu i prvi put čujem za ovo xd guglao sam sad i prvi put vidim, jedino ako se misli na one male sarmice u zelju, mada i to nije neki leskovački specijalitet.
Inače, zaobidji Groš i idi u restoran Zajac, provereno najbolja hrana u gradu, osim neprikosnovenog Bibca xd

Restoran ''Zajac'' u vlasnistvu kontraverznog leskovackog biznismena Vlade Kajse

Baš mi bila beda što ne znam za sarmaluk a kafanski sam čoek. Al kad i živiš jagoda nije znao, onda mi lakše.

I nije zelje paore nego plučna maramica i silne dzigerke unutra.

bombas
jaka muda zlatibor, tamo ide samo sirotinja... na moru u redu

Al na zlatiboru sezona cele godine, uvek kaplju parice.

ahahha ajde Tilmo u kurac

Brat ja sam ozbiljan.

Ćilmo na Zlatiboru je sad kvadrat malo manje nego u Bg, ne znam jel si ukalkulisao to u tvoj plan

I nije zelje paore nego plučna maramica i silne dzigerke unutra.

ово се у мом крају једе искључиво на сахранама

Pa i meni ono izgleda odvratno, dzigerke u skrami i prelijes jajetom, al ne znam, probao nisam.

Mlatoni, pa zato i gledam, realno je jeftin kvadrat na zl.

Pa dobro ako ti je jeftin uzmi kredit za apartman od 25kv i obogati se, samo napred

A možeš uz to i neku parcelicu da kupiš i maline da zasadiš

A posto je kvadrat novogradnje u Beogradu?

Pa nije mi poenta da se obogatim, nek samo otplačuje sebe i to je to. Ako pretekne nešto još bolje. Da imam u svoje da odem leti ili zimi. Pa za 20god da bude moj ja zadovoljan.

Pa ja ne znam što ne bi uzeo u svakom turističkom mestu u zemlji po stan tako, i za dvadeset godina zameniš za neku zgradu u haniotiju, pa za koju godinu posle toga majorka i bog da te vidi

Eto, a narod glup, pare samo čekaju da se uzmu

Pa svuda je skup kvadrat u odnosu na cenu rente. Jedino se ovde magematički isplati ulagati.

E sad, tek ću da pročačkam kolika je potražnja, koliko bih morao meseci da dodajem svoj novac dok ne zaživi izdavanje i to.

Zato sam i pitao ovde, znam da ce se svi potruditi da napljuju bilo koju ideju, al to je ono sto mi treba. Xd

Ovde svi pokušavaju da glume neke loše likove, zle, pokvarene, iako su u stvari mice. Tilmo je istinski loš i zao čovek, ne trudi se da to sakrije i ne pokušava ni da svoju zlobu prikaže većom. Ja to odista poštujem. Vidi se to muljatorstvo u njegovom nastupu, šeme i kombinacije, prejebi. Tilmo će da uspe u životu. On će za dvadeset godina, ako ne i pre, biti više nego zadovoljan.

Ljubi brat :*

u albaniju treba ulagat, jeftini su stanovi oko drača