Prijava

Ovaj sraf se zove sraf za spajanje elemenata, nema na cemu

у архиви заједно са постерима и реакцијама џД

Hahahaha abdicirao boxor

što je umro forum?

Дерби дан

Zato sto kad nesto napisem kao na ovoj temi najlaksi posao, ostavljam bez teksta. Ja sam najpametniji zboritelj

Editujete mi postove vidim

gledam tako s vremena na vreme klipove na yt, fejlove, awkard momentse, public rageove i tako te male ubijalice sivkastih celija, i u pojedinim kompilacijama naidjem na one TWICHove i striming govnarije. Ok, kapiram ove gejmere, igraju i strimuju,komentarisu jbg, neko gleda to i ok sam sa tim, ali ovi TVICERI ili kako vec, sta je to konkretno, koja je filozofija te pojave? kolko sam provalio, neke polunerealne ribe, kozplejke elfice, alternativke, anime sminka picke i s iz filmova i igrical, sta, gledas i placas da uradi nesto, pokaze sise, izbaci dupe, a sve to dok satro pika dotu recimo? jel to poenta toga, one da uzmu koju kintu od napaljenih gejmera? stvarno mi nisu jasne neke stvari

ma ok je to, vjuovi, ali ono kad kapne koji dolar, evro, tipa braxumu756 donated 4$ kad pise tamo u cetovanju gde vec

nabijem im to endorsment

zasto govna zovemo stolica?

Jer ih kakis u polozaju kao da sedis na stolici XD

nije mi bas najjasnije, ali hvala

meni u pocetku bila neverica kad sam cuo da nixa zizu dobio od AMD Sapphire jbt neku besnu graficku koja kod nas vredela 450e valjda kao zahvalnost sto je nahvalio neki AMD-ov procesor, graficku sta li vec. Pomislio sam to je to, krecemo polako u kurac, hvala gosn Vucicu.

nixa zizu vozi solidno godiste audi a4 sve od toga

deluje kao lik iz tehnicke skole

Pa i jeste, imas mu klipove isao je u tehnicku

хаха тачно плиду џД предухитрио си ме ,,