Prijava

On snima bas dugo ali to sponzorisanje je pocelo mozda unazad 4 godine

Тачно лик има клипове фазон ин 2008 можда чак и 2007 мада сумњам, капирам један од најпрвијих на јт а а

Niksa mi je jako antipatican lik. Ima odredjeno znanje o bodibildingu, to je ok ali svi ostali klipovi gde prepricava nesto, ili pokusava da baca fore su najblaze receno iritantni, a nekad pomalo i krindz. Da ne spominjem onaj post za Marinka Madzgalja pokojnog. Ili onu sliku iz bolnice.

EDIT: O ovoj slici je rijec

https://www.instagram.com/p/BE8faNBA7C4/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=spkjp52rcrtk

Koliko moras da budes jadan da se slikas ovako i jos da okacis to da svi vide?

а ту слику о Маџгаљу шта је steam?

Ne znam gde bi sad našao sliku toga, uglavnom kad je Marinko umro, ovaj napisao nesto tipa "Iako se jako nezdravo hranio, ovaj covek nije zasluzio da umre"

А да да сећам се, видео сам је нег сам заборавио.

Bio je i onaj klip, zaboravio sam kako se zove, gde priča kako prilazi ljudima u teretani i govori "šta radiš bre to, ne radi se to tako" i "jel vidiš kako ja izgledam a kako ti izgledaš", sve u svemu teški kompleksaš.

да да смешне приче из теретане ја мсм да му је тај клип ахха

Ima odredjeno znanje o bodibildingu

Нема он везе са бодибилдингом. Све што ради, ради неправилно и јебено продаје маглу. Најјачи ми је био окачио клип у коме је радио чучањ са неким импорвизованим теговима од цигала и неком искривљеном дрвеном мотком, како је оно одрадио могао је кичму да поломи.

Још је нашао да се пре десетак година закачи са Пеђом Милошевићем (Еверест Јагодина) и Сашом Димитријевићем (Релакс Џим Ћуприја) како они продају маглу, узимају људима паре и како можеш да изгледаш профи без теретане и без суплементата уз оно чувено САМО НЕЧУРАЛ и САМО ВРКАУТ БАЈО МОЈ. А после пар месеци је почео да мења причу и да се не може без суплемената па је кренуо да рекламира све свашта.

И сви ти што се баве бодибидингом су ненормално сујетни. Свако зна најбоље, а груи немјау појма. Још ако је бодибилдер "наивац" као Никса, то кипи од ароганције.

uh teretana bas zahteva ogromno znanje.zna nixa sto ne bi znao, da je radio bas tako nepravilno do sad bi se sjebao.svi to nauce.samo sto je onakvo pumpanje odvratno i kompleksasko

Moguce da si u pravu, nisam puno njegovih klipova gledao, u onih par sto jesam je pricao okej stvari. Svidjelo mi se sto je napravio onaj klip gde objasnjava klincima kako da prepoznaju ko je na steroidima a ko nije, jer stvarno gomila tih americkih jutjubera na steroidima prodaju maglu i pricaju da su natural, i gomila njih im vjeruje. Samo je falilo da i rahmetli Rich Piana izjavi da je natural pa da idemo svi u kurac.

А после пар месеци је почео да мења причу

Sad je skoro opet promjenio pricu, sad se puca steroidima i prica kako nije to toliko lose

pa nek se puca, to i jeste za debile

Ko se puca nemere da tuca ahahahahaha!

Zasto je zakljucana Better Call Saul tema?

zašto je pivo skupo u srpiji?

Ako bi bilo jeftinije, ne bi postizali da ga proizvedu. Pitanje tržišta.

al stižu da u istim pivarama prave još 5 različitih piva

tu ga

Pa zato i drže cenu, kako bi zadržali raznovrsnost proizvoda, kao i zastupljenost na tržištu.

zašto je pivo skupo u srpiji?

Kako skupo, kosta 50 - 55 dinara jbt?