Разноразно питање

  1. Kako videti kada je oglas postavljen na kupindu?

  2. e ova iz reklame prelepa devojka i ja se odma pitao ko je

  3. Jeste marina, jos kao anonimus svi su sekli vene za njom

  4. sta li sad radi valsinarb90?

  5. ova je lepa al je tip koji ne zaklapa nikad, a u sustini prica prazne price....da ne kazem gluposti

    a sad cu ti objasniti jos nesto......zato sto je tolko lepa likovi blenu u nju ko hipnotisani, uglavnom je ni ne slusaju, a ona onda utripuje da je jako pametna i uvek misli da ima nesto super pametno da isprica.....posle mesec dana sa njom bi isao kod Mice u kafanu da vatam one debele otrove od zena

  6. hahaha pezose ubo si ga u centar, realno tako kad je neka riba prepicka pa svi blenu u nju dok ona mlati praznu slamu utripuje da je stvarno posebna a zapravo ima samo jednu namenu

  7. brate sve, lepa je i to, ok, ali za neku glumicu bi trebalo da zna i da glumi pomalo, a ona je baš očajna gde god sam je gledao
    znači nula talenat, nula harizma, čak i u intervjuu jednom gde sam je gledao ništa, tipična ona, jao stidim se svoje lepote, gledajte me kako sam pametna tip ribe, a zna da joj je izgled glavni adut

  8. Jel ima neko mesto u Beogradu da se pusta tehno i tako to? Dodjos sam, u KST je kao trebalo da bude nesto sinoc ali...

  9. Menzoteka cetvrtkom

  10. idi odavde, ako možeš.

  11. Bukvalno, izaberes proizvoljno mesto u gradu, sanse da je tehno tamo su 80%.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.