Prijava

Ni ja nisam primetio da je vredjao nekoga,samo postavio pitanje.

Idem u Singapur na dve nedelje pa me interesuje šta da obiđem tamo, šta je vredno viđenja? A da, vi nikad niste bili tamo, zaboravite da sam ovo pitao.

Krajsler too sassy for you.

Pij dosta vode kad budeš stigao tamo, imaju topliju klimu od naše pa moraš biti hidriran.

https://youtu.be/gTe5uqbdJIk

Obuci se slojevito.

Oprezno sa trandzama

Krajsler :)
Idem u Singapur na dve nedelje pa me interesuje šta da obiđem tamo, šta je vredno viđenja? A da, vi nikad niste bili tamo, zaboravite da sam ovo pitao.

Nista. Cigare ilegalne, zvake ilegalne, za mrvicu ganzde 20 dina robije, guzvanjac jedno drugom na glavi, bolesno cisto, ali bolesno, Svica je cigan mala u poredjenju. Jedino sto svi pricaju engleski i ako te moderna arhitektura interesuje bas se izdrkavaju sa tim hotelima, neboderima i cudesima, pa imas sta da vidis. Bio isto dve nedelje poslom pre 2 godine, smorio se treci dan k'o plovak. Svaki dan posle posla sam sedeo u sobi i picio Crusader Kings 2 do spavanja.

Krajslere, posebno obrati pažnju na ponašanje na ulici, ako pljuneš ili baciš i najmanji papirić mimo mjesta koje je za to određeno neko će te vidjeti i prijaviti a kazne su ogromne. fin provod želim :)

I ovo sto Pani kaze

I obavezno posjeti Mekdonalds, poznatiji u slengu kao Mek.

Preskaci tramvajske sine da te ne udari struja

je li mogu u bg kupiti neku kartu za gradski prevoz koja mi vazi tri dana?

Kupi busplus karticu pa se vozaj kolko oces

sad malo gledao jbt sunce koliko su ljudi zakomplikovali tarife

ако наиђе супер риџа само изгледај опасно и без бриге они малтретирају само девојке до 45 кг

jel ima neki sajt gde likovi/pederi kupuju nosene muske carape i bokserice, ko sto ima za zenske?