Prijava

Pazi, ovo mi smrdi na onog nesrećnika Ariela, ali vrlo moguće da je ovo neko ko nema veze sa tarz. Nedostaju doskočice tipa " posluziće ti ovaj ranac na prelu da u njemu nosis podrigusu i kondome"

Msm da je samo prilagodjeno ciljanoj publici. I meni deluje da je Ariel ili mozda onaj debilko Ox

Ox je ozbiljniji izdajnik. On prodaje kosovo i te spike. Avanzovao. Sem vojteka i gruca sve su to bubasvabe

Kupicu ovaj ranac iako mi kurcu ne treba

Ima i za djevojčice, sa sve alarmom LOL

https://geekshop.rs/keti/

Јел има негде опција да се обрише профил? Ово је баш постало дно дна, шамарање женама, сестрама, ћеркама и осталим. Треба вас запалити све.

Gledam sad polufinale evropskog prvenstva u ženskoj kosarci. Msm, ono je negledljivo, a valjda je ovo krem ženske košarke, ako izuzmeš Amerikanke. E sad pitanje za poznavaoce svega sa vuke

Na jednoj strani top 5 evropljanki basketašica. Na drugoj strani Kawhi, sam.Na dva koša.

Who wins?

kako postavljas takvo pitanje jbg, kosarka nije kontaktni sport, prosto fizialije nisu presudne... razvalile bi ga

Al brt njihov šut je katastrofičan

Morale bi nekad i na koš poći a to bi već bilo smešno pokušati. A ne vidim kako bi ga sačuvale.

a bez obzira, ne moze da brani ceo reket non stop, 2 solidne zene bi ga jebale

Pa mi zamalo da pobedimo limenke tri na pet a kamoli jedan Kawhi neke tamo splavarke

Kavaj bi resio svaki posed koji ima a zene bi I zicere masile, gresile pasove, korake itd. Ja bi igro na Kavaja al samo ako celog sebe ulozi, tipa igra da spase zivot, ako izgubi ide na giljotinu. Isto I zene tako, ne moze ssmo on da mre. A onda bi se mozda I smilova jebes ga, bolje dumre jedan nego pet. Ne znam, zbunjen sam.

Jel zna neko neki dobar sajt za skidanje pdf knjiga, konkretno jel zna neko dje mogu naći serpentine tomasa tompsona

Engleski ili srpski sve jedno

Kawai bi pobedio najboljih 11 fudbalerki sam u fudbalu na dva gola, a ne ovo....
Juce gledam neka dala kos i kao gleda u protivnicku klupu i utisava ih....a statistika govori 2 poena sut iz igre 1/9

kažu ljudi koji se razumeju, tj pezos
da

Jel zna neko neki dobar sajt za skidanje pdf knjiga, konkretno jel zna neko dje mogu naći serpentine tomasa tompsona

libgen.io