Prijava

Sto meni nije malo tvog mozga da se ja malo opustim i živnem

Zato što razmišljaš o temama koje su preveliki zalogaj za tvoj pacovski mozak. Nemoj to sebi da radiš

Pa nije svakome isti mozak jbg. i ja sam komplikovanoscu nekih ljudi ometnut u odrzavanju stabilne proizvodnje zbog koje mi preduzece gubi pare, i nemam ja vremena za komplikovane ljude mnogo zato sto mi proizvodnja propada i nemogu izorem njivu kako valja zbog komplikovanih ljudi.Nerad ume da napravi komplikovane ljude itekako.

Sta mislis ja cu se sazalim jer neko navodno seta s cepene ptike ako potegne pesnicu na mene, epa ja ti tad nisam vise svoj tad vise i ne licim ni na coveka.I ja tebe nisam prevario za 10000 evra a ti planes na mene.

jeste li provalili koliki odziv ima vukajlija poslednjih par dana ne znam da li je samo do mene, sve ostalo mi radi super imam do jaja net ali vukajliji treba par sekundi da mi otvori npr forum

Vuka umire vuka gasi se

"U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti"

Padmé_Naberrie | 11. Maj 2011.

"U nadi da se zadovolje korisnici, sve slike dana sa vukajlije biće odbijene, a uploaderima sleduje opomena. Nemojte pokušavati ukloniti watermark vukajlije pa onda uploadovati sliku.

Ja Vukajliju pregledam svako veče i znam koje slike dolaze odatle."

Gamers.ba | 23. Jun, 2010.

malo mi nedostaje život i posebno Internet 2010-e, imam osećaj kao da je sve tad bilo naivnije i bezbrižnije

Je l oces Sojin broj da ti bude bolje

"Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu)."

ja vam rekoh već da hoću... spreman sam

Xezno za matore je takođe bilo bezbrižnije ne samo za decu ako smo kod toga.I jeste odkad su uveli jebene kamere i kontrolne uređaje za zapošljene oni što rukovode u firmi odtada je manje bezbrižno e bože bože što nam dadoste tu tehnologiju.

Уби нас 5Г и Хуавеј камере, где је Трифорс да помогне

jebite se, znam da je subjektivno jer sam tad mali bio :p

Ljudi ljudi, gde u ns ima da se kupi parfem, normalan original

kod groka na najlonu