Prijava

Da si me pitao gde ima dozvola da se završi, ovako

Šta će ti za B kategoriju.

Tebe da pitam za dozvolu da mi završiš jeli
Treba mi za drugaricu

Hahah

Upoznaj me sa tom drugaricom, čim polaže mora da je ispod 20

Ali prvo da se oženiš

ne znam di je tema.nije ni bitno.
ako neko ima total tv.procitao sam da ima opcija za vracanje uz eksterni hard.kako to funkcionise?nije da mi je to presudno,ali vidim da ima opcija,a imam eksterni hard koji bas i ne koristim...ok mi opcija total sto se tice cene i kanala,pa sada kao vagam sta cu.

Kad policija i pravosuđe ne rade svoj posao, radiće ga narod, i to bez da dinar košta državni budžet. Svima je pun kurac nepravde i otimanja
youtube.com/watch?v=BRMNR7LwXGU

Vidiš da je kupio halu od izvršitelja, a posle mu neko rascopao glavu.

je li zna neko kako se zvala tema sa oružjem (vojni borbeni sistemi i tako to)? starija je.

да ли постоји разлика између .JPG. формата и .jpg. ??

буквално питам за велика слова. и требало би наравно да су то исти формати али ми не да да аплоудујем јер је ЈПГ а не јпг...

Preimenuj samo isto je

Ne postoji, isti format, nego negde je sistem case sensitive pa ne da. Probaj ako mozes rucno da promijenis u mala slova, ako ne, otvori necim pa probaj save as u drugi fajl, jer svaki program bi trebalo da ti izabere ovaj normalni format sa malim slovima

ок јасно, али ево не може ручно да се промени кроз пропертиз итд. а за опцију сејв ез нуди само опцију save as type: .JPG.

не нуди мала слова... ау бате

A da probas u nesto trece, tipa png, pa onda nazad u normalni jpg?

хахахаха успео сам из пејнта у .png али сада од једном има слика 11мб уместо до 3 колико је лимит за аплоуд..........................................

успео сам некако сад рукама и ногама, хвала на помоћи.

Brate ne kroz properties nego samo rename xd

не може тако јбт