Prijava

Dolaze mi neka braća iz inostranstva. Zakupili smo neku vikendicu, ono opremljena svim i svačim za roštiljanje i to.

Al ima i kotlić. Obzirom i da spavamo tamo tj ceo dan smo tu, ja bih nešto da krčkam u kotliću. Taman uveče kad se odvalimo da ima neka jaka hrana da se pojede. Xd

Guglo sam, ima milion recepata. Imate li nešto što ste spremali u kotliću i da je vrh? Za takve stvari priznajem samo preporuke ko je to i spremao, jebeš online recepte.

Mislim, treba mi recept, ja nikad to nisam spremao.

Nikad nisam sam uzeo da kuvam gulaš imamo momka tu koji to radi odlično ali šta god spremao u kotliću, dosta crnog luka što duže kuvanje na 70 posto vatre i što više vrsta mesa
Kažu da je to tajna dobrog ukusa i sa ribljom čorbom da što više vrsta ribe ima unutri

Tanjiraču nabavi i to cepaj
Na obode u krug redjas po red slanina ide pa kobasica ispod pa meso pa pečurke na dnu ubaci da se krčkaju u saftu od onogo što se sliva odozgo
Nemaš ti tu šta

Kotlic
Juneci rep
Srnetina/divlje krme
Ide ti mrkve i luka klk i mesa, u dinstanje to ne zaboravi
Onda dalje znas kako se pravi corba jeboga klk ti je godina

Da li neko zna kako da instaliram Windows na kompu gde je instaliran Linux?

Instalirao sam Linux preko jutjub tutorijala i izbrisao Windows, sad jebeni Linux ne dozvoljava da se na njega skine nista što je nelegalno. Mogu li nekako na drugi komp da skinem Windows na USB i instaliram ga ovamo? Gde da nađem one drajvere i ostalo? Nisam vičan baš tome a ne mogu da nađem nijedan dobar tutorijal gde je to lepo objašnjeno.

skini windows sa torenta, skini program rufus i napravi butabl verziju usb-a i obori sistem lepo

To da odradim na kompu gde mi je Linux?

mozda i mozes ako ima to na linuxu, i ako postoji rufus za linux
https://rufus.ie/
https://thepiratebay.org/description.php?id=12176822
i recimo moze ovaj ISO da se iskoristi za boot, samo ti treba veci fles malo
i promeni prioritet butovanja, to ako ne znas na kompu da uradis onda dzabe radis sve ovo

Na forumu na forumu ljutog butovanja

But butujem, al zao mi

But butuje moj jaran butujem i ja

U bekstejdžu Reme jebe se SMarkom

a ti svježe klistiran čekaš red

Kako vitez brani Sojinu tanju polovinu
Ne srdi se prika, polako

Next level simp, sreca pa je poslednji takav na sajtu

treba mi jedan kraći klip na kom jedan ekstra žgoljavi lik razbija flašu sebi u glavu u nekom kafiću jer ga pogodila neka pesma iz filma južni vetar.
nznm dal je postao viralan klip ali sam ga video fb storiju, interesuje me kako da skinem taj video, nema opcije za daunlod?