Prijava

Izvalio sam da je haos kad sam video da od ogromne količine adrenalina Vinjak koji sam pio u velikim količinama me ne hvata
Znači nisi ti za to majmune i odjebi
Koje zezanje i kurve druže zaledili mi se govno u dupetu

Ma to brzo prodje, viš ja kad sam ispo smejem se ko da sam video Čkalju bole me kurac ceo. Brzo si ti odustao lololo

ma mslio sam na to da si kulnes kao izgubio.
mislim da inace ne bi ispratio all in sa parom osmica prije nego sto vidis flop.

Zasto su ljudski zubi sranje, sa evolucione perspektive?

I bolje što jesam.
Traži strpljenje a ja to nemam

Nije žvaka za seljaka itd

Ako nisi spreman da gubiš nemoj ni da se upuštaš u rizik, tj ako nemaš par izlaznih varijanti da negde opet zaradiš u glavi u svakom trenutku nemoj, isto tako ako ceniš svoj rad opet nemoj, ja bez problema lomim kičmu negde od jutra do mraka mesec dana i skotrljam to za veče

Ne žali sebe džukelo itd

Tulume gde si ti to poznat van pokeraških krugova?

Mada se slažem da to treba ostati u sferi razonode, osim ako nisi eto Tulum pa ti u paketu ide sve što treba da čini život, znači kurve, limuzine i kokain na kutlaču plas Miroslav Mike Ilich na ramenu peva o devojci iz grada

Tulum je glava koja je dostigla nivo da spusti šibere na Bentliju i odvrne ovaj evergrin do daske dok rola lagano ulicama Čikaga
youtube.com/watch?v=vc-_7YUSJ0M

Kad ga raspale ovako majstorski po foršpilu

јел има неки програм да сечем видее са јта и спајам плс? начи узмеш један видео исјечеш узмеш други видео исјечеш и спојиш их у један видео клип.

ајде компјутерци мали знам да знате

обећавам врхунски мим

ako su u mp4 mp4box

u principu ovo

узмеш један видео исјечеш узмеш други видео исјечеш и спојиш их у један видео клип

moze bukvalno svaki, od windows movie makera pa nadalje, mislim to je kao da pitas koji foto editor moze da ubaci dve slike u jednu

jedino ako mislis videe sa yt bez downloada, onda tesko. al ne znam zasto bi to htio, skinuti yt video je proces od 10 sekundi, osim ako ne skidas nyan cat 10 hours ili tako nesto

Давиде имаш безброј апликација које то могу само одабери ону која је најбоље оцењена проћитај коментаре о апликацији и донеси одлуку како каже роналдињо.

знам да не читаш латиницу па пробај да исцимаш неког ортаћа који зна оба писма да ти помогне. позз братић

skini adobe premiere pro malo procackaj na jutjubu osnove, ubedljivo najbolji program

склонио сам клип са јта бојим се жељка буквално пошто у клипу има из задруге делова.

ЖЕЉКО АКО ЧИТАТЕ ОВО НЕМАМ НАМЕРУ ДА ВАМ ПОВРЕЂУЈЕМ АУТОРСКА ПРАВА.

Vukajlija je law & tax free zona, opušteno Davide. Stigao sam da pogledam klip, hahaha to je to

A daj nemoj da si pička

Braćo ajde da mi neko nadje mislim i da je neko postavljao skoro ovde online testove za polaganje B kategorije