Prijava

jel ne svetli nista ili svetle samo neki znaci, ali ne i svi koji treba svetle

edit: ako ne svetli bas nista, a ukljuceno je, sanse su da je sjeban modem
ako svetli tipa samo prva lampica i mozda jos jedna, onda ga resetuj, proveri dal su zategnuti kablovi, itd. ako to ne pomogne, sanse su da je nesto do njih

Otvori gugl > sbb korisnicki servis > pitas sta je problem

Nadam se da sam ti pomogao

sanse su da je sjeban modem

na kurac te nabodem

Eto rani pseto da te ujede

Gde je taj šipac uopšte. Je l' živ.

Jesam ga mnogo ponižavao, ali ako je zbog mene napustio sajt, žao mi je.

Haha jesi nisi trebao toliko

Al kad god neko pomene pseta88, prvo što mi padne na pamet je ona slika kad su pomagali nekom posle poplava.

Svaka čast na pomoći, ali ona slika gde je sam u sobi mi je ostala urezana u pamćenje. Xd

Jel iso neko u galeriju iz pravca basove stanice, savskog, brankovog mosta
Jel su ok postavljeni znaci?

Nađeš na gugl mapama, isplaniraš rutu i ne trebaju ti znaci.

Govno ovo od kneza milosa nema nijedan pristup ka tom jebenom bw nego teraj pravo dok ne svisnes
Zajebo sam se na mostaru jebo me dan kad sam krenuo u bw
Tamo kad dodjes kao u divlji zapad da si dosao, a u trznom centru treba ti navigacija i bicikla
Na info pultu nikog a na onim kurcima tri radnje pisu kao zara ti je na nultom spratu i maxi a na prvom i drugom isto tri radnje a sta je sa ovih ostalih 200 trci ko budala dok ne nadjes
Jedino usce ima mapu od tih trznih govana sa svim radnjama
Doso da uzemem u benetonu neke sto mi se svidele bermude sa klasicnim zadnjim dzepovima kad ono materijal kao za plivanje
Auto sam jedva naso
Ziv sam pretnja u saobracaju jer ne znam gde mi je dupe a gde glava, reakcije su mi usporene, nervozan sam, izmoren i svakodnevno zurim, tako da je najbolja opcija da sletim u savu sto pre.
Elem, znakovi, na svakom semaforu ili desno, ili pravo ili desno kao, i onda zavrsis medju kranovima i mikserima i arapi ti siluju zenu na zadnjem sedistu a table galerija ni za lek mada zato ja i pitam jel iso neko jer moguce je da sam malo i obnevideo pa bi bilo dobro da utvrdim ako je tako da idem kod psihijatra ili bar u prolom banju na dve nedelje dobro za to nemam vremena ali kod psihijatra na razmatranje valjda ce se naci jedan sat pisanog zivota

Бергасе, глођи га мало, ниси одавно

Ma bitno te majice da si rešio

A što ne odeš busom do Beograda ako se ne snalaziš kolima? I polako obiđeš sve što ti treba.

Pazi ti ovog sto je ustao u 6.30 u nedelju i dosao da napise ovo sto je napisao, haos

Haha pa kako bre nisi rešio ccc

Poslao mi booking fakturu da platim. Plaćam u eurima njima u Holandiji.

E sad, je l' postoji neka jeftinija varijanta deviznog plaćanja?

Nek apartman zaradi 1000e mesečno, 120e ide bookingu.

U banci je provizija 1% ili 22e minimum.

Što znači da ću ja banci svaki mesec plaćati tih 22e, jer ne mogu da dobacim do cifre da mi naolaćuju 1%.

I recimo van sezone, bookingu plaćam 60e, banci 22e. Preko 30% provizije, malo lopovski.

gde malo lopovski, jbt, nisu normalni.

jel mozes da platis kreditnom karticom negde ili nekako tako. pejpalom, bilo sta.