Prijava

Pretpostavka je da bi autor Maestro dilao NFT-ove, ali da ih tipa Šmo nacrta, Celt odradi programski dio, Bombi valja Turcima i Kurdima, a Maestro iz sene ubire kajmačinu.

i time plaća dobre ljude za botovanje na forčenu.

ciko gde je najeftiniji lingispil u gladu‽

meni u prednjem delu gaća. provozaj se na njemu ako hoćeš.

Listam malo 9gag memove, nisam odavno, očekivao sam da budu proruski, ali granično propagandni i militantni. Zovu ih orcima i ejdusovski drkaju na svaku smrt random Rusa. Baš baš loše, na stranu što nema ni trunke realnosti, tipa i dalje Ukrajina brutalno pobedjuje, doći će do Moskve, Putin pred mrečku itd...

Msm, 9gag, nikad nije bio kul sajt, al nisam mislio da je baš ovolki bastion čega god je ovo.

S druge strane, emisije koje mi imamo na Hepiju, kao "neutralna zemlja", mislim da onoga nema ni na Tv Lugansk.

čoveče božiji najngeg ti listaš i očekuješ da ćeš naći nešto pametno, očekuješ da tamo nisu poluuspeli abortusi koji se greškom nazivaju ljudskim bićima.

N A J N G E G
A
J
N
G
E
G E G N J A N

Isto, još jedna primedba- svi su, s obe strane i po svom priznanju, razoktrili koje je to farbanje naroda i farsa s obe strane oko Vučićeve posete Jasenovcu... al kad udjes u komentare svih medija- prosečan Hrvat drži stranu svoju, Srbin svoju. Ima tu dosta botovanja, ali to me plaši. Da čak i ovako smešan blef može da nas polarizuje, zavadi...

meni u prednjem delu gaća. provozaj se na njemu ako hoćeš

Bez tebe drveni konjići tužno stoje

kako se zove besni kolekcionar ejakulata ? narezak mesni

Thilmo
Jebemte uusta kovrdžavi midžetu romskog porekla.

Ne zamerite dobri ljudi, nisam odavle. Koliko sam primetio, na sajtu su očigledno samo Romi, Bugari, tri jahača avangarde, jedan ujak i nekoliko članova izbosne. Jesam li propustio ijednu manjinu/većinu?

Jedan dobri Bošnjanin* fali

Kome je ovo Thilmo uputio, Dekuu prepostavljam

9gag je sad super, kako je bilo prvih par meseci od izbijanja sukoba. Non-stop Zelenski, non-stop snimci kako Ukri uništavaju neke tenkove

Dap, Deku je u pitanju bio

Da da ali Zelenski najveći chad na 9gagu

Više ga tamo cuclaju Ilon Masku ipak. Taj neki redosled:

Mask>Zelenski>Kijanu Rivs>onaj supermen

Mask>Zelenski>Kijanu Rivs>Mr No

zelenski mi je pušio gowno.