Prijava

zašto ti se ne svidja moj dar
da ti kroz rime punim čmar?
o nesrećnikče sto si kiseo
tek sto si mi na nj seo
ovo već zvuči dosta gej
pošalji mi sve žensko hej

Ima li ko da je jak na Twitteru

Da li se iko od ovih virtualnih kabadahija s ovog časnog foruma stvarno sastao u stvarnom životu da se pobije?

zapata usta razvalio ejdusu pa se onda zapata probudio u bolnici, ali ne zato što tu radi, nego zato što je sam sebi usta razvalio.

Idem na more ko sva sirotinja u grčku. Nego, ovi što mi izdaju apartman mi rekli da im gost pre par dana 7h čekao na granici.

Da l' to ima veze što je verovatno 10og prelazio, da je tad neka smena. Ja u nedelju uveče bože zdravlja krećem. Ne mog se zamislim da toliko sati čekam.

Mislim, sve je relativno, ali ima li neko vreme za prelazak granice kad je inače manja gužva.

Kraj novembra, početak decembra

zar nema u 2022 neka aplikacija da vidis kolika je guzva uzivo u srbiji?

ja probam sad gugl maps i pokazuje crveno guzvu na granici, ali iz nekog meni neobjasnjivog razloga ne pokazuje koliko je cekanje kao recimo po evropi, i ne dodaje ti u vreme koje ti treba za put.

Imas kamere na granicnim prelazima, samo nađeš imena auto-moto klubova i oni imaju livestream sa granicnih prelaza

webcam ti apsolutno nista ne kaze, jer je postavljen na prelazu i snima 20m reda, koji uvek postoji.

Nema gde nisu guzve sada.

Refresh se radi na 50s-90s pa mozes vidjeti jel se krecu ili ih granicari zajebavaju

LOL Ljudi su ko govna neka kad gledas te guzve i to.

U sklopu cene mi je i trajekt za santorini, ako zakasnim plaćam sam. Bolje ranije da krenem onda.

nema iz nisa to atine let?

kolko bi to ustvari znacilo za ova putovanja ako ides na jug dole.

i da, ne seri da ides ko sirotinja u grcku, ako ides na santorini jbt.

Inače zajebavo sam se za santorini.

Majko mila kolke kolone, ću idem na onaj Prohor Pčinjski. Kao tamo nema gužve. Mada ako sam ja čuo za to, koji nemam pojma o tome, čuli su milion njih koji se raspituju.